Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hiyori Kuina’dır. Farklı geleceğe gitmesiyle birlikte eski Wano’lu olan Zoro’nun ustası onu tanıyıp kızı olarak tanıtmıştır.

1-Daha sonra tehlike arzeden bir durumdan ötürü Kuina’yı öldü olarak göstererek güvenliğini sağlamıştır.(burdan sonrasında kaidonun Queen’i olmasına bağlamak zor gibi)

2- gerçekten babasıda öldüğünü düşünüp cesedine ulaşamadığı için öyle demiştir.
Kuina hafızasını kaybedip Kaido’ya katılmış olabilir. (Ama bu hafıza kaybetmeyi sabodan sonra kullanır mı emin değilim)
Zoro ile karşılaşmalarında vs ortasında hafızasını kazanabilir.
Yeşilçam gibi senaryo yazdın yemin ediyorum

Gol D. Roger olarak bilinen Korsanlar Kralı Gold Roger. Bilinenin aksine saklanmış değil sahte bir D.

Şeytan Meyvesi gücü sayesinde her şeyin sesini duyan adam. Bir çocukken bulduğu ve sesini dinlediği hasır şapkası ile şapkanın anlattığı kehaneti gerçekleştirmek için yola çıktı. Kehanet kesindi ve ancak vasiyetin sahibi kişi bu kehaneti yerine getirip dünyayı tekrar düzen içine sokabilirdi. Roger meyvesi sayesinde Kehanette bahsedilen yolculuğu tamamladı ancak vasi o değildi. Ve vasiyetin sahibini bulması için miçosuna şapkasını bırakarak teslim oldu. Ölümü ve son sözleri ise saklı vasiyi ortaya çıkarmak için tasarladığı planıydı.

Vasi ölmeyecek ortak.

Gol D. Roger olarak bilinen Korsanlar Kralı Gold Roger. Bilinenin aksine saklanmış değil sahte bir D.

Şeytan Meyvesi gücü sayesinde her şeyin sesini duyan adam. Bir çocukken bulduğu ve sesini dinlediği hasır şapkası ile şapkanın anlattığı kehaneti gerçekleştirmek için yola çıktı. Kehanet kesindi ve ancak vasiyetin sahibi kişi bu kehaneti yerine getirip dünyayı tekrar düzen içine sokabilirdi. Roger meyvesi sayesinde Kehanette bahsedilen yolculuğu tamamladı ancak vasi o değildi. Ve vasiyetin sahibini bulması için miçosuna şapkasını bırakarak teslim oldu. Ölümü ve son sözleri ise saklı vasiyi ortaya çıkarmak için tasarladığı planıydı.

Vasi ölmeyecek ortak.
Çok beğendim bunu :good:
Oda'nın iyice eli kolu bağlanıyor. Serinin sonunda insanları şaşırtmak için çok zorlanacak. Her türlü ihtimal önceden düşünülüyor takipçiler arasında.

Zoro 21 yaşında Momonosuke 8 yaşında (28). Hiyori 20 yıl sonrasına değilde 13 yıl sonrasına gönderildiyse olabilir. Ben sürekli Hiyorinin daha yakın bir geleceğe gönderildiğini söylüyordum. Böyle olursa dediğin gibi olabilir.
Evet olabilir. Biraz ekleme/değiştirme yapayım: Kuina, annesiyle beraber 10 seneye yakın bir süreliğine geleceğe gidiyor. Annesi bir süre sonra vefat ediyor, meyve Kuina'ya kalıyor.

Annesinin 20 sene sonraki zaferi görebildiği gibi Kuina da bu meyve gücü sayesinde Zoro'nun bu zaferdeki potansiyel katkısını farkediyor. Önüne somut bir hedef koyarak Zoro'yu gazlamak amacıyla esrarengiz kayboluşunu gerçekleştiriyor.

Kuina'nın Tashigi ile bir bağlantısı olduğunu da düşünüyorum. Hafızasını kaybetmiş bir Kuina çok klişe olabilir ama olur mu olur..

Luffy aslında Cp ajanı , Shanks da öyle Cp10 lar. Cp 0 dan daha gizli
Yazdıktan sonra başka biri bunu yazsaydı ne olurdu diye kendimde test ettim ve sesli güldüm :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık