Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kral haki en başta benim teorim kimseye yedirmem diyecektim de seninki gözle ilgiliymiş; sorun yok :ehe:
H.Haki'nin gözle bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.Zoro için değil de kullanabilen herkes için. O göz gözlem hakisi için kapalı bence.Tabi illa ki haki olacak diye bir şey yok motivasyon için kapatmış olma ihtimali de var. Sahne şu , gözüne darbe alıyor , iyileşmesi zaman alacağı için çalışmaya tek göz ile devam ediyor. Gözünü de artık açtığında hızı gücü vs artıyor.

Zoro D çıkmasin ya. Sonra aşçı severler gelip D olduğu için böyle torpil kastı Oda diyecek. Zoro bu haliyle efsane. D olmadığı halde D leri tokatlayacak adamdır kendisi.
Kral haki en başta benim teorim kimseye yedirmem diyecektim de seninki gözle ilgiliymiş; sorun yok :ehe:

D çıkmasın bu teoriyi iptal et :D
Çıkmasını istemiyorum sadece tahmin
@Densetsu no Samurai teorim gözle alakalı değil yani şöyle; Zoro da kontrol edilemeyecek kadar kral hakisi var bir gözünü kapatarak yavaş yavaş kontrol altına alıyor

H.Haki'nin gözle bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.Zoro için değil de kullanabilen herkes için. O göz gözlem hakisi için kapalı bence.Tabi illa ki haki olacak diye bir şey yok motivasyon için kapatmış olma ihtimali de var. Sahne şu , gözüne darbe alıyor , iyileşmesi zaman alacağı için çalışmaya tek göz ile devam ediyor. Gözünü de artık açtığında hızı gücü vs artıyor.
Ben de kral hakinin gözle alakalı olduğunu zannetmiyorum. Gözlem haki de mantıklı :good:

Çıkmasını istemiyorum sadece tahmin
@Densetsu no Samurai teorim gözle alakalı değil yani şöyle; Zoro da kontrol edilemeyecek kadar kral hakisi var bir gözünü kapatarak yavaş yavaş kontrol altına alıyor
Ben şeytani güç diyorum. Bakacaaaz ;):sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık