Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Sebebi gurur diyebiliriz aslında.Jack'in nasıl birisi olduğu belli. Akıl ve mantıktan çok gücüyle çözmeyi seçen birisi. Doffy için saldırdığı adamlarda belliydi az çok. Raizo kaçarken çaktırmadan almışlardır saçından tüyünden.Beni asıl endileşelendiren Raizo şuan daha tehlikeli bir yere gidiyor .
Jack ve Raizo ne alaka anlamadım :( Shanks'ten bahsediyorduk biz. Herhalde başka birini alıntılayacaktın.

Sebebi gurur diyebiliriz aslında.Jack'in nasıl birisi olduğu belli. Akıl ve mantıktan çok gücüyle çözmeyi seçen birisi. Doffy için saldırdığı adamlarda belliydi az çok. Raizo kaçarken çaktırmadan almışlardır saçından tüyünden.Beni asıl endileşelendiren Raizo şuan daha tehlikeli bir yere gidiyor .
Olabilir mantıklı.:alkis:

Animede Zou'daki açıklama aklıma geldi. Yeni dünyaya Log pose ile geliyorsun ve 4 Yazıt ile yerini buluyorsun. Ancak bu ada Yeni dünyada diye bir kaide demek değil. Dünyada bir yerde bulunan bir ada.Ben öyle anladım yani o açıklamalardan.
Evet bir adayı gösteriyor denildi ama yer altı dünyasına giden bir ada da olabilir gösterdiği ada, yani son olarak bir ada gösterir ve adanın üstünde bir şey yoktur da altında dır olaylar gibi. Tartarus fikri antik silahlardan geldi aklıma. Poseidon Nerede ? Su altında çıktı, Pluton (Hades) yer altında bir yerde (crocodile alabasta da arıyordu ama orada değildi yalnızca ipucu vardı bana göre, kesin orada diye bir bilgi varsa da tam hatırlamıyorum ama orada olmadığını düşünüyorum) Uranus ise gökyüzü adasında bir yerde. Bu kadar kolay tahmin edilebilir olmayabilir ama benim asıl iddiam ise bizim tayfa plutona raftel'de bir şekilde sahip olacak sonra Dünya hükümetine savaş açacak, zaten poseidon da yanlarında hükümetde olan antik silah ise Uranus olacak.

Jack ve Raizo ne alaka anlamadım :( Shanks'ten bahsediyorduk biz. Herhalde başka birini alıntılayacaktın.
Evet yanlış oldu, düzelttim sonradan , özür .

@valanis Doğrudur. Yanlış anlaşıldıysam diye açıklayayim. Raftel 4 Yazıt ile gizlendiğine göre silah olması veya barındırması fikri gayet mantıklı. Cutty Flum'a ulaşan da buna benzer şekilde gizlenmiş bir silahtı sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık