Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Resmi renklendirme bu. Saç sarı yani.
234. manga bölümden bu sanırım, Marco'nun mangadaki ilk görünüşü.
Animede aynı sahne 151. bölüme denk geliyor saçları siyah.
Bu renklendirilmiş manga daha güvenilir bir kaynaktır bence de :good:

Edit : şimdi baktım, Shiki 22+2 yıl önce WB'ı ziyarete gittiğinde de Marco'nun saçlar sarı.
Bilgilendirme için teşekkürler. :good:

Oyaji'nin intikamını alamayan Marco, Teach'den dayak yemenin üstüne adaların himayesini de kaptırınca qudurmuştur.

Weevil Marco buluşmasında eğer dövüş başlarsa, Luffy tarafından durdurulur. Luffy'nin oyajiye olan saygı ve sevgisi, Ace'in anıları, Oyaji'nin son arzusu falan derken, teklif yapılır.

Oyaji'nin intikamının alınmasının herkes tarafından istenmesi vesilesiyle Weevil kaptanlığında tekrardan toplanan Whitebeard Pirates, yeni Straw Hat Grand Fleet üyesi olur.

Weevil ve Marco'nun Wano'dan çıkıp üyeleri tek tek toplaması da sıradaki kapak hikayesi şeklinde gösterilir. İlk alacakları eleman Jozu, sonra Vista, o şekil devam.
Marco Vista gibi adamlar Weevil ayısının emrine mi girecek yani? :hhh:

Tayfaya miço olarak bile almazlar onu.

Bu konuyu bilmediğimden bunları saçma spoiler konusuna yazmıştım ama bir de buraya yazayım.

Uzun zamandır aklımdaydı. Brook meyvesini uyandırıp son savaşta Edo Tensei tarzı bir güç kullanarak ölüleri kontrol edecek.

Usopp, Elbaf'ta logia meyve yiyecek. Hazır yeni açmış olduğu gözlem hakisini de geliştirdikten sonra logia meyveyle kombinleyerek müthiş bir güce kavuşacak. Bu güçle eski Usopp gidecek yeni Usopp gelecek.

Bu konuyu bilmediğimden bunları saçma spoiler konusuna yazmıştım ama bir de buraya yazayım.

Uzun zamandır aklımdaydı. Brook meyvesini uyandırıp son savaşta Edo Tensei tarzı bir güç kullanarak ölüleri kontrol edecek.

Usopp, Elbaf'ta logia meyve yiyecek. Hazır yeni açmış olduğu gözlem hakisini de geliştirdikten sonra logia meyveyle kombinleyerek müthiş bir güce kavuşacak. Bu güçle eski Usopp gidecek yeni Usopp gelecek.
Ölüleri kontrol etme işi baya zor bir ihtimal. Ama Soul King yendiği ruhlarını etkilediklerini çağırıp onları kontrol edebilir ya da gücüne ekleyebilir. Böylesi daha makul geliyor bana.

Usopp da meyve yemez gibi geliyor bana yese de Logia yediğini pek düşünemiyorum kendi adıma. Belli olmaz tabii bakalım artık bakarsın olur.

Ussop eğer bir meyve yerse tüm keskin nişancılık yetenekleri çöp olur, güçlenecekse meyvesiz güçlenmek zorunda.

Luffy zunisha ya binip wanoya girecek
Zoro shogunu indirecek
Kaido mink-korsan-kozuki ittifakına tamamen yenilecek
3 poneglyphle luffy korsanlar krali olmaya en yakin yonkou olacak
Balıkadam, dressrosa, prodence ve wanoda hasirsapka bayragi dalgalanacak

Yüzüklerin Efendisi filmindeki hayalet ordu gibi bir şey olabilir. Ya da Yamamoto Genryuusai'ın bankaisi gibi bir şey bekliyorum.
Ölüleri kontrol etme işi baya zor bir ihtimal. Ama Soul King yendiği ruhlarını etkilediklerini çağırıp onları kontrol edebilir ya da gücüne ekleyebilir. Böylesi daha makul geliyor bana.

Usopp da meyve yemez gibi geliyor bana yese de Logia yediğini pek düşünemiyorum kendi adıma. Belli olmaz tabii bakalım artık bakarsın olur.
Ussop eğer bir meyve yerse tüm keskin nişancılık yetenekleri çöp olur, güçlenecekse meyvesiz güçlenmek zorunda.
Gözlem hakisi açtı ya ondan yiyeceğini düşündüm. Malum hala sapanla devam ediyor kendisi. Silah kullansa neyse de sapanla nereye kadar gidecek hala merak ediyorum. Bir de ileride çok önemli işler yapmasını bekliyoruz. Şuan ki gücüne iyi bir meyve çok iyi giderdi. Bakalım hayırlısı artık.

Wano arkına az kaldı .Kaido vs Luffy dövüşünün seyri bana göre böyle olacak

1. round : Kaido Luffyi ole bole değil çok pis dövecek
2. round : Kaido Luffy az pis dövecek
3- Round : Kaido Luffy bi temiz dövecek
4- round :Gear 5+Meyve Uyanış Luffy ,Kaidoyu ole bole değil çok pis dövecek
5- round :Luffy ,Kaidoyu az pis dövecek
6- round :Luffy ,Kaidoyu tertemiz dövecek
7 -Final round : Gear 5 King Kong Gun Gatling vs Antik Zoan Ejderha Meyvesi +full Haki

Elemental paramecia türleri ortaya çıkacak. Logiadan farkları birden fazla element olabilir ancak üretken paramecia olmayacaklar.

Wano arkına az kaldı .Kaido vs Luffy dövüşünün seyri bana göre böyle olacak

1. round : Kaido Luffyi ole bole değil çok pis dövecek
2. round : Kaido Luffy az pis dövecek
3- Round : Kaido Luffy bi temiz dövecek
4- round :Gear 5+Meyve Uyanış Luffy ,Kaidoyu ole bole değil çok pis dövecek
5- round :Luffy ,Kaidoyu az pis dövecek
6- round :Luffy ,Kaidoyu tertemiz dövecek
7 -Final round : Gear 5 King Kong Gun Gatling vs Antik Zoan Ejderha Meyvesi +full Haki
Bence 7 Rounda kalmaz, ilk Raunda nakavt olur Rufi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık