Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Aklımda bir şey var ama daha tamamlamadım sadece Roger, Dragon ve Shanks hakkında derin bir bağ var gibi,
Bu aklımdakinin bir ihtimal tutması dragonun devrimci ordusunu rogerın raftale ulaştıktan sonra mı yoksa daha öncesinde mi oluşturduğu, buna bağlı olarak düşüncelerim değişebilir.

Eğer roger raftele ulaştıktan sonra Dragon devrimci ordusunu kuruyorsa ! ben orada işkillenirim ve sorgularım, eğer böyle bir şey çıkarsa göreceğiz ki Dragon D'nin arzusunu gerçekleştirmek için kurulan bir düzenin temelini atan komutan, shanks ise seçilmişi bulacak olan bir vekildir. Roger'da bu planın hayata geçmesi için gerekli bir kurban.

Roger- Dragon-Shanks Raftel'e beraber gittiler ya da ayrı ayrı ulaştılar. Ama birbirlerini tanıdıkları kesin Shanks'ın Raftel'in bekçisi olduğuna dair bir teori vardı.

Roger- Dragon-Shanks Raftel'e beraber gittiler ya da ayrı ayrı ulaştılar. Ama birbirlerini tanıdıkları kesin Shanks'ın Raftel'in bekçisi olduğuna dair bir teori vardı.
Evet bende öyle düşünüyorum. Shanks raftelin kötü ellere düşmemesini engellemek için yonko oldu bence. Yeri geldiğinde yonkolara ayar veriyor kendisi.

Luffy'nin annesi ve babası (dragon) denizciydi, dragon malum şuan isyan eden bir denizci olarak devrimci ordusunu kurar annesi ise büyük ihtimal yaşamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık