Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Buda zoan olduğuna göre mistik zoan olur her türlü.
Güzel olur. Mistik zoan.
Aslında şöyle de olabilir ki mutlak şeytan meyvesi bir kaç meyvenin kombinasyonu ile oluşuyor. Teach'in karanlığı. Ace'nin ateşi. Ve bir de şeytan zoanı. Teach bunların peşinde olabilir. Yalnız teorimde deprem meyvesi işi bozuyor. Biraz daha araştırıp genişletip eksikleri tamamlayıp bir konu açmayı düşünüyorum.

Aslında şöyle de olabilir ki mutlak şeytan meyvesi bir kaç meyvenin kombinasyonu ile oluşuyor. Teach'in karanlığı. Ace'nin ateşi. Ve bir de şeytan zoanı. Teach bunların peşinde olabilir. Yalnız teorimde deprem meyvesi işi bozuyor. Biraz daha araştırıp genişletip eksikleri tamamlayıp bir konu açmayı düşünüyorum.
Bekliyorum, kolay gelsin.

Üye silindi 1004

Law ve Drake kan kardeşi gibi bir şey çıkacak.

Drake ve Law aynı gün Dof tarafından yetim bırakılmış iki çocuk. Tsuru bunları buldu bir araya koydu. Bunlar beraber ağladı sızladı. Birisi o gün Dof'u indirmeye yemin etti. Diğeriyse Marine'i adam etmeye. Malum Drake babası tarafından şiddet gören bir çocuktu. Üstüne babası kirlenmiş bir denizciydi. Drake'in çocukluk çiziminden anladığımız Coby gibi hayran denizciliğe. Law ve Drake başından beri Wano'yu öttürüyor bence.

Oden öğrenciler edinmiş ve onları eğitmektedir. Özellikle aralarında göze batan biri vardır hafif tombul ama acayip gayretli. Oden o çocuğa yaklaşır ve başını okşar ve der ki “naber küçük adam karı kız kesel...” pardon yanlış oldu çocuğun başını okşar ve der ki “senin adın ne küçük Adam”

Çocuk “Vista” der

Vista hem Hyogoro of the flowers ve Oden’den eğitim alır.

Vista ustası Oden gibi iki kılıç stili kullanmaya başlar

Tekniklerini de Hyogoro Of The Flower dan almıştır.
Ve böylece adı Flower Sword Vista olmuştur.

Oden’in Wb’ye katıldığını görünce ve Vista Wb ile tanışınca ona hayran kalmıştır ve aynı şekilde sonradan babalığa katılmıştır.
On numara teori olmuş :good:

Kaydo ölecek. Oda'nın seriyi 15 yaşındaki çocuklara çizdiğini göz önüne alacak olursak, gayet muhtemel. Oden kesin yaşıyordur ve en önemlisi Oden gibi büyük bir karakterin flaşbeki göründüyse Roger gibilerin de güçleri görünmeye başlayabilir. Zira en güçlü Kaydo'nun düşüşü yakındır, ondan sonrası zaten güç açısından pek bir uçurum olmayacağı için, sıkıntı olmayacaktır.

At Fava Bekle : Mihawk'ın geçmişte tayfası vardı başka bir korsan tayfası bunun tayfayı komple iç etti dağıttı bu neden'den dolayı Mihawk savaş lordu olmayı kabul etti .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık