Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Yok yav, gönlümden geçen :D

Ne zaman kaç olacağının önemi yok. Doğum yılın önemli.

91'lilere çıkacağı %99 ihtimal. 92'lilere çıkacağı %66 ihtimal. 93'lülere çıkacağı %33 ihtimal.

91'lilere çıkarsa 1 ocak 1992 dahil faydalanır, 2 ocak 1992 ve sonrası doğumlular faydalanamaz.
92'lilere çıkarsa 1 ocak 1993 dahil faydalanır, 2 ocak 1993 ve sonrası doğumlular faydalanamaz.
93'lülere çıkarsa 1 ocak 1994 dahil faydalanır, 2 ocak 1994 ve sonrası doğumlular faydalanamaz.
Anladım, teşekkürler.

Eee beyler bedelli uğruna oylar satıldı mı? :)

Süper devam. 6 - 12 Aydan kaçayım derken geleceğinizle alakalı bir çok şeyi çöpe attınız mı?
Süper devam.Yarın bir gün nasılsa profesyonel Askerlik çıkacak ve bir hiç uğruna kaçmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız.Gerçekler acıdır.
Süper devam.Zaman kaybetmeyeyim diye satılan oyların ve paraların bir gün 'hökümet' tarafından hiçe sayılıp,sizi iş yapamayacak konuma getirdiğin de neler olduğunu anlayacaksınız.Bugün bile durumu görüyorsunuz.Dükkanlar kapatılıyor,dükkanlar açılamıyor,esnaf,okumuş İnsanlar iş yapamıyor.Kimin sayesinde olduğunu da çok biliyorsunuz.Bu fiziki olmak zorunda değil.Önümde ki 12 ayı kurtarayım diye önünüzde ki 12 yılı yaktınız belki.Umarım ben yanılırım (Peh sanmıyorum..)

Süper devam beyleeeeer.
Sözüm meclisten dışarı.Yarası olan gocunur.Gocunacak yaraya sahip olanlarda bu konudaki görüşümün tartışmaya kapalı olduğunu söyleyeyim.

Bedelli vaadi vermeyen parti mi vardı ?
Muharrem İnce.Gönlüm el vermiyor fakat çok isteniyorsa bu seçimler için 1 kereye mahsus yapabiliriz,gelen parayı da Askerin yattığı yer,yediği yemek için kullanırız demişti.

Kaldı ki mevzu vaat vermek veya Askere gitmemek değil.Kimlerin eline neyi emanet ettiğimiz,oyumuzu sattığımız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık