Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Benim 2019 kasıma kadar tecilli zaten. Yurtdışında çalıştığımdan zaten dövizle askerlik için istediğim kadar tecil de ettirebiliyorum, ama canım istiyor sanırım gitmeyi :tmm:

31 mayısa kadar kararımı vereyim madem. (gitmedi)
Vay bee. Benim de 2020 Şubat. Ama ben sınırların içindeyim dolayısıyla göklerden gelecek kararı bekliyorum.

Sırf o yüzden gidiyorum,yoksa her yönden kayıp aslında,maddi yönden de öyle,3 milyar alıyorum,bir yılda 36 milyar kayıp,az para değil
Askerlikte insan karakterini oturtur.Ben okulu dondurup gittim çok da iyi etmiştim zamanında.Pişman değilim.O zaman çok diyorlardı sen aklını oynatmışsın diye.Şimdi bedelli diye ağlıyorlar.Çıkmasın da gitsinler askere :D

Askerlikte insan karakterini oturtur.Ben okulu dondurup gittim çok da iyi etmiştim zamanında.Pişman değilim.O zaman çok diyorlardı sen aklını oynatmışsın diye.Şimdi bedelli diye ağlıyorlar.Çıkmasın da gitsinler askere :D
İllaki öğrenecek çok şey vardır ama askere gidene kadar çok fazla zorlu olaylar,çok zorlu bir hayat da yaşadım açıkcası,artık çok fazla birşey beklemiyorum değişmesi için

Bugün tecili bozdum, ağustos döneminde askere gidecem inşallah. Yalnız bir mesele var. Sevk tarihi 26-27 Temmuz diyor. 28-29unda benim Kpss A grubu imtihanlarım var. Sevkimi aldıktan hemen sonra gitmem mi lazım, yoksa teslim tarihi Ağustos içinde bir gün mü olur? Veya birkaç gün geç gitsem ne olur?

Bugün tecili bozdum, ağustos döneminde askere gidecem inşallah. Yalnız bir mesele var. Sevk tarihi 26-27 Temmuz diyor. 28-29unda benim Kpss A grubu imtihanlarım var. Sevkimi aldıktan hemen sonra gitmem mi lazım, yoksa teslim tarihi Ağustos içinde bir gün mü olur? Veya birkaç gün geç gitsem ne olur?
Valla bende bozdurdum erken sevk 26-27 temmuz yazıyor bende de, mayıs celbinin ikinci grubu normalde haziran ayı gidermiş ama seçimlerden dolayı temmuza atmışlar,normalde Temmuz'da gitme yoktu,ama yüksek ihtimal Ağustos'a çıkar Temmuz'a çıkmaz diye düşünüyorum,temmuz başında yada en erken haziran 20 si gibi açıklanır e devlette

26sında hazırlığını yap 27sinde birliğine teslim olman gerekiyor
Yani 27 Temmuz askerliğin başlıyor
26sında hazırlığını yap dedim ama temmuzada bir hayli vakit var:)
Yavaş yavaş hazırlığını yap demek daha doğru olur sanırım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık