Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Hayatımın her evresinde statü ya da görse olarak, yaş vs. benden büyük olan nerede kim varsa dövüşüp, tartışmış bir insanım :/ Askerliğimi henüz yapmadım ama komutanlarla dövüşeceğime kesin gözüyle bakıyorum!
Reddediyorum bu düşünceyi.Askerlik yapan bütün herkeste reddediyordur.Korktuğun için veya yapamayacağın için değil,yapmaman gerektiğini bildiğin için yapmayacaksın.Değil 100 gün,100 saniye daha uzamasın askerliğim diye yapmayacaksın.
Herkes Babasının oğlu,komutanı boğazından tutup çenesine iki tane geçirmek 10 saniye falan Kİ hemen hemen her gün bu raddeye geleceksiniz.
Fakat o kadar İnsan bunu neden yapmadı? Hiç düşündünüz mü? Oraya gittiğiniz de ne demek istediğimi anlarsınız.

Bu arada acemi birliğin Bursa Köpek eğitim okuluna çıkan olursa ve bu mesajı görürse bana ulaşsın.Seve seve aklında ki soruları gideririm.
Acemiliğimi de 75 gün yaptım bu arada^^

Cezaevinde çalışıyorum. En az 10-20 tane hükümlü var zamanında komutana el kaldırdığı, silah çektiği vs. için. Bir arkadaşın atarlı yazılarını görünce yazmadan duramadım.
Bir arkadaş değinmiş “ herkes babasının oglu herkes 2 tane çakmak ister ama yapmıyorlar.” Diye. Çok doğru bu. Orda sabrı , beklemeyi öğreniyorsun. Ekip olmayı özellikle. Öyle vay ben herkesle kavga ettim yine ederim dersen eğer askerlikten yıllar sonra çoluğa çocuğa karışıp evlendiğinde tak gelir kapına bi tebliğat. Zamanında yediğin hurmalar şimdi totoyu tırmalar diye. Zoruna gider ailenden ayrılıpta o cezaevine girmek. Benden naçizane tavsiyedir bunlar. Askere gidecek arkadaşlara hayırlı teskereler :sapkali:

Şu anlık tecilli askerliğim. Abimler gitti geldi bir ben kaldım. Önümüzdeki 3 sene daha evde sayılırım. Malum okul var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık