Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bildiğim kadarıyla kırmızı bültenle aranmıyorsan ve yurt dışına çıkış yasağın yoksa Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşama zorunluluğu bulunmuyor. Hazır vergiler de fazlayken kaçabilirsiniz hocam. Bunun için aradığınız şey eğer Jack'in pusulası ise sizi Karayip'lere alabiliriz.
Maalesef Devletinizin uygulamış olduğu dış politikalar sonucu Suri Vatandaşı Statüsünde olduğum için gerçek dünya tahmin ettiğiniz gibi işlemiyor. Hocam Tc Simülasyonunun Npc görevini mi üstlendiniz bu arada?
En kısa zamanda terk etmen dileğiyle. Yallah arabistana.
Karadenizli müteahhit kızlarının yurtdışı gezilerini vergileriyle karşılayan yurttaş gardaşım. Senin için de konuşacağız. Sana rağmen.

Maalesef Devletinizin uygulamış olduğu dış politikalar sonucu Suri Vatandaşı Statüsünde olduğum için gerçek dünya tahmin ettiğiniz gibi işlemiyor. Hocam Tc Simülasyonunun Npc görevini mi üstlendiniz bu arada?

Karadenizli müteahhit kızlarının yurtdışı gezilerini vergileriyle karşılayan yurttaş gardaşım. Senin için de konuşacağız. Sana rağmen.
Sen konuşma benim için. Tüm içtenliğimle istiyorum gitmeni. Mülteci olur göçmen olur kaçak olur git sen.

Sen konuşma benim için. Tüm içtenliğimle istiyorum gitmeni. Mülteci olur göçmen olur kaçak olur git sen.
Kalıp mücadele etmeyi çok isterdim ama devletin kurtarılabilecek eşiği çoktannnn geçti be güzel gardaşım. Sen kalıp Suri vatandaşlarını ve Müteahhitleri beslemeye devam edebilirsin. Arrivederci.

Konudan bagimsiz olarak genel olarak "Yallah Avrupa'ya" deniliyordu simdi de ulkeler mi degisti acaba?
Bu memleketi benimsemiş milliyetçi bir bireysen e biraz da kafan çalışıyorsa yallah dedikten sonra karşındakini iteleceğin çok fazla alternatifin yok. Irak, Arabistan, Suriye, Somali falan dersin. Yallah Norveç'e diyecek halin yok ya dostum. Mantıklı trip atıyor arkadaşlar takdir ettim.

Bu memleketi benimsemiş milliyetçi bir bireysen e biraz da kafan çalışıyorsa yallah dedikten sonra karşındakini iteleceğin çok fazla alternatifin yok. Irak, Arabistan, Suriye, Somali falan dersin. Yallah Norveç'e diyecek halin yok ya dostum. Mantıklı trip atıyor arkadaşlar takdir ettim.
Yanlis anlasilmak istemem. Dedigim gibi "yorum dogrudur veya yanlistir" demedim. Sadece merak unsurumdan dogan bir soru. Genel olarak tabirlerin veya deyimlerin "Kullanim Alanlari" farkli idi'de o yuzden demis bulunmaktayim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık