Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

sevk başlangıç ve bitiş tarihi arası 15 gün acaba 6 gün yol izni falan mı var ?

@Saitama
Ben dilekçe vermiştim 2019 eylül ve sonrası diye 2019 eylüle gelmiş. Belli olduktan sonra değiştirmek daha zor olur tahminim. Sıkıntın vardıysa verecektin dilekçeni yazın gitmek istiyorum diyecektin ama yine de gidip şubeyle görüş derim belli olmaz. Belki sınava giriş belgesi falan olursa değiştirebilirler, o ara devletin uyguladığı bir sınav var mı bak, varsa ona kayıt yaptırıp başvurunu kanıt olarak sunup erteletebilirsin belki.
Dilekçe verip talep edebildiğimden haberim yoktu. Şansımı deneyeceğim artık. Belki son celbe atabilirler 2020 Ocak'a.

Arkadaslarin da dedigi gibi sevk kagidini cikarinca belli oluyormus kesin tarih. Benimde tam finallere dek geliyor ama bütlere yetisebiliyorum 4 dersim var zaten gecerim diye düșünuyorum. Eğer senin için zor olacak gibiyse erteleme imkanin varsa dene.
Ben sana sevk tarihin belli olunca gel dedikleri için sana celp dönemi konusunda yardımcı olabileceklerini düşündüm. Sanırım yanlış anlamışım. Erteleme imkanı sunuyorlar sandım anlayacağın. Neyse şansımı denerim artık.

Sevk tarihin ne zaman ? 8 ve 23 kasım arası teslim oluyorum ben.
O teslim değil sakın ha . O sevk başlangıç demek sevk belgeni alma tarihin demek bitiş ise sana verilen 15 günlük hazırlık süresi .

Sevk belgende yazacak olan Katılacağı tarih kısmında yazar teslim olacağın tarih

Gidip sevk başlangıç tarihinde teslim olmaya çalışmayın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık