Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Şimdiye kadar hiç anlayamamışımdır ace denen elemanın bu kadar çok fanı var(0 değil yani her forumda , ortamda 1-2 tane mutlaka oluyor).Adamın hiçbir olayını görmedik.Karasakala yenildi , üstüne bütün tayfasının yaptığı fedakarlıklara rağmen becerip de kaçamadı(tamam babalığa laf ediliyorda herşeyide duymayıver be adam).Az kalsın avelliği yüzünden kardeşide şiş olacaktı birde.Garip.

Şimdiye kadar hiç anlayamamışımdır ace denen elemanın bu kadar çok fanı var(0 değil yani her forumda , ortamda 1-2 tane mutlaka oluyor).Adamın hiçbir olayını görmedik.Karasakala yenildi , üstüne bütün tayfasının yaptığı fedakarlıklara rağmen becerip de kaçamadı(tamam babalığa laf ediliyorda herşeyide duymayıver be adam).Az kalsın avelliği yüzünden kardeşide şiş olacaktı birde.Garip.
Her şey güç değil çünkü, acıklı geçmişi ve Luffy'e olan bağı yüzünden seviliyor. Abi sevilmez mi :)

Her şey güç değil çünkü, acıklı geçmişi ve Luffy'e olan bağı yüzünden seviliyor. Abi sevilmez mi :)
Geçmişi diğer bildiğimiz karakterlere göre o kadarda acıklı değil gibi.Mesela brooka bak.Adam 50 sene gemide sürüklenmiş , ölü tayfasıyla ve tamamlayamadığı sözüyle.Abi olayı da kendi iyi kalpliliğinden değil , luffy kendini ölümlerden dönerek kabul ettirdi diye hatırlıyorum(yanlış olabilir , o kısımları tam hatırlamıyorum).Sabo da abisi güya.O dahada tırt tabii ama onun ace kadar fanı yoktur tahminimce.

Geçmişi diğer bildiğimiz karakterlere göre o kadarda acıklı değil gibi.Mesela brooka bak.Adam 50 sene gemide sürüklenmiş , ölü tayfasıyla ve tamamlayamadığı sözüyle.Abi olayı da kendi iyi kalpliliğinden değil , luffy kendini ölümlerden dönerek kabul ettirdi diye hatırlıyorum(yanlış olabilir , o kısımları tam hatırlamıyorum).Sabo da abisi güya.O dahada tırt tabii ama onun ace kadar fanı yoktur tahminimce.
Sabo'nun ''Size kin beslemiyorum'' tarzı bir sözünden sonra çoğu kişi(ben dahil) nefret etmiştir.Fakat bir karakteri sevmek için güçlü olmasına ya da acıklı bir geçmişi olmasına gerek yok.Karakteri hoşumuza gidiyor.Atara atar yapıp R yapmaması ama günlük hayatta kibar biri olup sevdiklerine çok bağlı olması benim hoşuma gidiyor.Onun dışında derinliği de var zaten karakterin.

''Benim yaşamam iyi bir şey miydi ?''
''Tüm dünya benden nefret etse de herkes adımı duyacak''
''Bir şeytanın kanını taşıyor olmama rağmen beni sevdiğiniz için teşekkür ederim'' tarzı sözler söylemesi aslında kararlılığını,acıklı tarafını gayet iyi gösteriyor.Ha bir de Luffy için ölmüş olması var.Seride birbiri için ölebilecek karakter sayısı fazla onu kabul ediyorum ama bunu gerçekleştirmiş biri Ace.Mesela Luffy tayfam için ölürüm dese adammış dersin.Ama Luffy'nin tayfası için öldüğünü görsen daha çok etkilenirsin.Ace'nin de kardeşi için kendini yaşamına son vermesi daha da etkiliyor doğal olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık