Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Bir çok karekter seride Kata'nin gösterdiği iradenin üstünde irade gösterdi.
Hele Doflamingo irade olarak çok daha öndedir.
Guc olarakta abartılan birisi Kata sabahlara kadar saldirsa yenemez.
Oyle ahım şahım saldırıları yok.
G4 saldırıları zorlanmadan üstesinden geliyordu.
G4'un en güçlü saldırılarına banamısın demeden 2 kere dayanıyor Doflamingo.Birde tüm organlarına saldirilmis halde iken.
Belli bir yerden sonra haki'si bitecek Kata'nın.
Ondan sonra kukla niyetine oynatır Doflamingo.
Kaido olanları öğrenirse ağzıma s.ç.r diyen Doff mu iradeli? :alkis:

Ayrıca Doff'u olabilecek en iyi yerde savunuyorsun. Konunun başlığıyla çok orantılı :D

Üye silindi 1004

Anlamıyorum cidden. Luffy'nin iki senelik aradan sonra en kolay yendiği ikinci adam değil miydi Mingo? Diğeriyse Zoro tarafından meze yapılan balıkadam. CC bile Mingo'dan daha çok zorlamıştı Luffy'i. En azından bayılttı. Hani CC ilerde 'ben korsanlar kralını bayıltmış adamım' dese kimse yalan diyemez. Mingo'ysa hayatının dayağını yedi üstüne Law'dan bi ton hakaret yetmedi mi? Kata, Craker ayrı liglerin adamları. Kaido bile diyor ki 'Mingo adam değil. Mingo'yu yenip isim yapmak boş muhabbet' diye.

Ileriki olaylari baz alarak dofun eskiden nicin boyle analizi yapildigina dair analiz yapanlari yermek de guzel kafaymis.
Valla ilk senin uzun yazını okudum,hak verdim,yazacaktım dalğınlıgıma geldi,evet haklısın dofun gösterilme zamanına bakınca seviyesi daha yüksek gözüküyordu,ama @Starrk diye arkadaşında yazdığı gibi seri ilerledikçe dofun fiziksel yetersizliği,luffynin crackere namisiz g4 le iş yapamaması,kataya karşı performansını görünce,fikirlerim değişti,sağ kol karşısındaki performansı belli,luffy e de dofada şuna amiral uzak yani o açıdan bakınca,ciddileşmiş bir amiral madara eder diye düşünüyorum,haliyle seri ilerledikçede dofun amiral seviyesi görülmesi çok abartı,komutanların yaptığı ortadayken,amiralle kıyaslanmaması Lazım bana göre,ama görünen fanlarının fikri değişmiyor,sen üstüne alınma genel konuştum bu konu için

Valla ilk senin uzun yazını okudum,hak verdim,yazacaktım dalğınlıgıma geldi,evet haklısın dofun gösterilme zamanına bakınca seviyesi daha yüksek gözüküyordu,ama @Starrk diye arkadaşında yazdığı gibi seri ilerledikçe dofun fiziksel yetersizliği,luffynin crackere namisiz g4 le iş yapamaması,kataya karşı performansını görünce,fikirlerim değişti,sağ kol karşısındaki performansı belli,luffy e de dofada şuna amiral uzak yani o açıdan bakınca,ciddileşmiş bir amiral madara eder diye düşünüyorum,haliyle seri ilerledikçede dofun amiral seviyesi görülmesi çok abartı,komutanların yaptığı ortadayken,amiralle kıyaslanmaması Lazım bana göre,ama görünen fanlarının fikri değişmiyor,sen üstüne alınma genel konuştum bu konu için
Dressrosa zamaninin dof savunan kisilerine karsi savunma yaptim sadece o günun yorumlarini gundeme alip fanlik yapiyorsun demek abes geliyor sadece orneklerle de acikladim. Ha simdi dersenki dof > amiral bu zaten öyle olmadigi bilinen bir gercek, ama kafes ittiren, dofun atarina sessiz kalan amiralin o gunku yorumlanmasi daha farkli olacakti tabi.

Oy vermemiştim ama artık Doflamingo'ya oyumu verdim . Sevmediğim karakter değil ve fanlar yüzünden soğuduğumu da söyleyemem ama bu sitede bu kadar abartılmasından dolayı rahatsızlık diyorum . O yüzden verdim.

Dressrosa zamaninin dof savunan kisilerine karsi savunma yaptim sadece o günun yorumlarini gundeme alip fanlik yapiyorsun demek abes geliyor sadece orneklerle de acikladim. Ha simdi dersenki dof > amiral bu zaten öyle olmadigi bilinen bir gercek, ama kafes ittiren, dofun atarina sessiz kalan amiralin o gunku yorumlanmasi daha farkli olacakti tabi.
Ama devam ediyor işte sorunda o,senin için öyle olsada savunanlar da var,yani absürt yorumlar eskide kalmadı

Ama devam ediyor işte sorunda o,senin için öyle olsada savunanlar da var,yani absürt yorumlar eskide kalmadı
Yok yahu artik kalmadi amiral alacak diyen filan, simdi artik dof gommek icin yer ariyorlar, basimiza yeni bela turedi zoro fanlari.. Adamlar zorodan bir iki hareket gorsun kafayi yiyorlar tutamiyoruz, birileri dur demesi lazim artik, iste fanlik budur.

Üye silindi 1004

Yok yahu artik kalmadi amiral alacak diyen filan, simdi artik dof gommek icin yer ariyorlar, basimiza yeni bela turedi zoro fanlari.. Adamlar zorodan bir iki hareket gorsun kafayi yiyorlar tutamiyoruz, birileri dur demesi lazim artik, iste fanlik budur.
Dof’un her tarafı abartı fanları da çok fazla gözlerinde büyütmüştü Mingo’yu. Zoro öyle değil! Biz bir diyorsak zaten mangada Zoro bin ediyor. Zoro şu aşama içerisinde Mingo’yu siler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık