Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Enel şimdi geri dönse amiral seviyesinde döner şeklinde yorum yapanlar vardı bir ara :D
Enel adam gibi armament öğrenip biraz dayak yese amiral potansiyeli var diyordum. Bu lafa gıcık kapıldıysa bilemem :|

Mop pıçak lobisi yapmıştır ondan gelmiştir 14 oy. :D Şimdi düşündüm de hakikaten fazla çok az konuşuluyor zaten.
Luffyle denk, Luffynin rakibi geyikleri başlattı o akımı taa 2010larda. Boş yere başlamadı yahu.

Ulan ağzımızı açmıyoruz kaç aydır, adamlar hala Zoro'ya oy vermeye devam ediyor. Sizin karakterden soğuyasınız (bu nasıl kelime lan) varmış arkadaş. Yada forumun geçmeyen modasına uyup Zoro haterliği yapıyorsunuz.

Ulan ağzımızı açmıyoruz kaç aydır, adamlar hala Zoro'ya oy vermeye devam ediyor. Sizin karakterden soğuyasınız (bu nasıl kelime lan) varmış arkadaş. Yada forumun geçmeyen modasına uyup Zoro haterliği yapıyorsunuz.
Bu foruma gelmeden önce zoro ve sanjiyi hemen hemen eşit severdim. Foruma bi geldim sanji yerlere vuruluyor ve zoro göklere çıkarılıyordu. Eğer gıdım da olsa zoro sevgim azaldıysa o da aşırı fanlar yüzündendir o yüzden ona oy vermek zorundaydım. Yine de zoroyu severim adamın dibidir.

Bu foruma gelmeden önce zoro ve sanjiyi hemen hemen eşit severdim. Foruma bi geldim sanji yerlere vuruluyor ve zoro göklere çıkarılıyordu. Eğer gıdım da olsa zoro sevgim azaldıysa o da aşırı fanlar yüzündendir o yüzden ona oy vermek zorundaydım. Yine de zoroyu severim adamın dibidir.
Hee sen o zaman Sanji'nin luffy'e ihanet ettiği zamanlara denk gelmişsin.Ondan hemen önce Zoro'nun sanji için ettiği bir laf içinde Zoro gömülüyodu, Sanji övülüyordu. Olaylara göre değişiyor yani. Genelde hep ana karakter seviciler ortalığı karıştırıyor. İşsiz olsam yukarıda yazdığım olayları araştırıp, çifte oynayanların yüzüne yüzüne fırlatırdım mesajlarını

Hee sen o zaman Sanji'nin luffy'e ihanet ettiği zamanlara denk gelmişsin.Ondan hemen önce Zoro'nun sanji için ettiği bir laf içinde Zoro gömülüyodu, Sanji övülüyordu. Olaylara göre değişiyor yani. Genelde hep ana karakter seviciler ortalığı karıştırıyor. İşsiz olsam yukarıda yazdığım olayları araştırıp, çifte oynayanların yüzüne yüzüne fırlatırdım mesajlarını
Doğru diyorsun çifte oynayıp ortalığı karıştıran çok var :) belki de dediğin yanlış ana denk gelmiş olabilirim.

Çifte oynamak nedir yav. Taraf seçmek tutmak zorunda mı insanlar. Olay hakkında düşündüğü şeyi ifade etmesi, iki olaya da yanlış demesi çifte oynamak mı oluyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık