Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Arlong vs. Nami

Arlong vs Nami

• Kullanılan toplam oy
    104
Yüzeysel baktığımızda karakteristik olarak Nami, ister olayın üzerinden 5 yıl, isterse 50 yıl geçsin, Arlong'dan korkar.

Corrida'daki savaş alanında bolca su olduğunu görüyoruz. Arlong su üzerinden türlü mekanikler uygulayabilir.

Nami de şimşek falan, bişiler çaktırır buna anca. Başka yok.

Ancak şöyle extraordinary bir durum olabilir Nami adına, fight öncesi bir flashback yapılıp nami'nin geçmişi gözleri önüne getirilebilir, sonrasında nami çok sinirlenir, Haki açabilir. Haki açarsa iş biter zaten. 40.bölümde gördüğümüz Arlong'a tek atıp geçer.

Gönül Arlong demek istiyor da, Nami yener ya. Nami. Arlong'un biraz gelişmesine izin vereydik keşke, Arlong'daydı fight yani.

Sonuç: Nami.

Zamanında serinin ana karakteri ve aynı zamanda Naminin kaptanı olan Luffy ile eşleşmiş bir arc bossunu Namiyle kıyaslamak saçma geldi bana. Tabi herkesin kendi seçimi saygı duyarım. Bu karşılaşmanın sonucunu etkileyecek en büyük faktör mekandır bana göre. Arlongta geliştirmiştir kendini boş durmamıştır ve @Sai Dai Rin Rokuougan 'ında dediği gibi psikolojik baskı çok önemlidir. Arlongun Namiye, Naminin ailesine ve köyüne yaptıkları onun hem korkmasına hemde intikam hırsıyla dahada dirençli olmasına olanak sağlayabilir. Tabi dediğim gibi balığı ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılamamak lazım :) Bu vs. bir çölde geçse Namiye şans verirdim ama normal şartlarda bana göre Arlong daha ağır basıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık