Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Antik Krallık - D. - Kutsal Ejderler

Meyvelerin herhangi bir yerde çıkmayıp ağaçta çıkması durumuna gelelim.
1.si ağacın raftelde olmasi imkansiz. Çünkü bu durumda doffy mera meraya ulasamazdi
2.si eger agac mariejoiste olsa ve biri olunce meyve burada belirse hukumet mal mi ki bu meyveleri korsanlardan korumasin ? Bütün meyveleri basarlar denizcilere ayrica ope ope meselesi de bu teoriyi curutuyor. Hayvan gibi onemsedikleri meyveyi neden etrafta biraksinlar. 900 yildir kimsenin ope ope kullanmadigini dusunsek ope openin bilgisini ancak kitabelerden alabilirler. Ama bu da imkansiz gibi bisey. Ayrica teach bütün kivrimlarini ezberledim diyodu. 900 yil oncesinden kalan tek bilgi kaynağı kitabeler olduguna göre kitabelerden teachin meyvelerin seklini ogrendigi gibi bi anlam cikiyor. Bu da oldukca mantiksiz. Ve brook da yemis oldugu meyvenin yomi yomi oldugunu shank luffy yemeden once meyvenin gomu gomu oldugunu biliyordu. Bunlarin yakin zaman öncesinde denenip cizilmis olma ihtimali cok yuksek. Her neyse genel olarak teori hosuma gitti bu ve 1 2 sey dışında beğendim.
1.İhtimale şöyle bir mantık uydurdum tabi konuya da ekleyeceğim.

İlahi Ağaç Raftelde ise ve şeytan meyveleri kişi öldükten sonra ilahi ağaçta tekrar yetişiyorsa şöyle olabilir ;

Antik Krallık yukarıda da dediğim gibi kayıp şehir Atlantisden esinlenilmiş ve denizin dibini boylamış olabilir. Eğer İlahi Ağaç Antik Krallıta yani Raftelde ise batan şehrin üstünde bir işaret görevi görüyor olabilir yani şehir batmış fakat ilahi ağaç o kadar yüksek ki denizin altındaki batık adadan göklere kadar çıkıyor. Ve şeytan meyveleri dalları göklere kadar çıkan bu ağaçtan denizin üstüne düşüyor. Denize düşen şeytan meyvelerini ise dalgalar rastgele sürüklüyor. Ve bu ihtimal baz alındığında ise Doflamingo bize yalan atmamış ve harbiden meyveyi bulmuş olabilir.

2. İhtimalde ise dediğin gibi burada bir tutarsızlık var tabi çoğu teoride/senaryo'da illa ki tutarsızlık olur. Fakat buraya da birşeyler uydurulabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık