Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Anti Kuro Shiki Gura Gura No Mi ' Yi Geri Alabilir Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deckeni gördüğümüz kadarıyla yolladığı nesne bir başkası tarafından durdurulunca etkisiz kalıyor lakin karanlığın içine girince hedefe varmak yerine Decken tarafından geri alınabilir. Misal Deckenin nesne karanlık tarafından yutuldu hedefe varamaz benim düşüncem Decken yolladığı nesneyi geri kendisine getirebilir. Shiki gibi dokunduğu nesneyi kontrol ettirebilseydi eğer Shikiden bir farkı kalmazdı diye düşünüyorum.
Gerçi teach çektiği nesneleri geri çıkardığında karanlığın çekiminden parçalanmış oluyor gibi.O yüzden shikinin yada deckenin dokundukları artık bütün olmaktan çıkmıştır muhtemelen.Herhalde bu da güçlerini kullanmalarında etkili olur.Onun için pek işe yaramayabilir işe yarayacak olsa bile.

Gerçi teach çektiği nesneleri geri çıkardığında karanlığın çekiminden parçalanmış oluyor gibi.O yüzden shikinin yada deckenin dokundukları artık bütün olmaktan çıkmıştır muhtemelen.Herhalde bu da güçlerini kullanmalarında etkili olur.Onun için pek işe yaramayabilir işe yarayacak olsa bile.
Mangakayla alakası olmayan bir Movie bile olsa sana oradan örnek vericem.
Shiki toprak parçalarını adeta bir Aslan şekline sokuyor değil mi ? ya da su parçacıklarını toplayıp luffyi hapsediyor.
Dediğin gibi bu konu Decken hakkında olsa işe yaramayabilir fakat Kinjishi no shiki Fishman land'daki Shirahoshinin tipim değilsin dediği çöp değil :D
Adam Roger zamanından bu yana meyvesine hakim ve o zamanın en büyük filosuna sahip , İd'dan kaçabilmiş ilk kişi.

Kaptan Usopp-sama

Bence zorlama bir sorular olmuş karadelikten kacan hiçbir sey olamaz

Can
Anlamadim ama guleyim yinede :)
Canım sıkıldı hölümde yok malum:)
Neyse ciddi birşeyler yazam bari:)
Bence oda kendince bir mantık kurup ya meyvenin zayıf bi yanının oldugunu gösterecek yada bu meyvenin antisi olarak anti madde tarzında bir meyve çıkaracak çünkü yenilmesi lazım karasakalında. Birde başka bişey daha olabilir karadeligi dolduracak bir şeyler çıkarabilir oda kabartma tozu gibi bir şey ve teach kaldıramaz bunu ve kullanamaz meyvesini yani meyvesinin içine çektigi her şeyi dışarı atar mesela deprem meyvasının gücünü dışarı atar artık kullanamaz hani morianın dışına çıkan gölgeleri artık kullanamaması gibi

BB bencede Gura gura no mi yi yemedi.Örtünün olayıda oydu zaten BB gibi bir adam sırf gösteri olsun diye WB den alırken şov yapardı ama kapalı perdenin altında dalavere yaptı yine.Ben Shanks vs BB ittifakı karşılaştığında Shank si öldürmelerine rağmen Gura gura no mi yi kaybedeceğini düşünüyorum

Kaptan Usopp-sama

BB bencede Gura gura no mi yi yemedi.Örtünün olayıda oydu zaten BB gibi bir adam sırf gösteri olsun diye WB den alırken şov yapardı ama kapalı perdenin altında dalavere yaptı yine.Ben Shanks vs BB ittifakı karşılaştığında Shank si öldürmelerine rağmen Gura gura no mi yi kaybedeceğini düşünüyorum
Bence öyle olmaz karasakaldan kimse gura gurayi alamaz artık karasakal 3. Seytan meyvesinide yiyecek .karasakal ile shanksla olan savasi bu arcta olabilir one pieceninde sonlarina geldiğimize göre zou arcından sonra hersey belli olur sanji kurtulsun final arci gelir artik yani 3 yil sonra final arcini gorecegiz final arcida 5 yil sürer 8 yila belli olur

Bence öyle olmaz karasakaldan kimse gura gurayi alamaz artık karasakal 3. Seytan meyvesinide yiyecek .karasakal ile shanksla olan savasi bu arcta olabilir one pieceninde sonlarina geldiğimize göre zou arcından sonra hersey belli olur sanji kurtulsun final arci gelir artik yani 3 yil sonra final arcini gorecegiz final arcida 5 yil sürer 8 yila belli olur
Sen diyosunki Teach İchıgo gibi paso power up alır.Oda bu kadar düz mantıkla iş yapmaz diyorum bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık