Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Anime konusu tartışılır ancak konu manga ise Slam Dunk örneği var elimizde.
Haikyuu Slam Dunk'u geçti bence. Slam Dunk çok saçma bir yerde bitirdi seriyi onun dışında mükemmel bir seri. Haikyuu'nun kusurları var ama en azından düzgün bir final yapacak. Aslında bir konu açmak lazım en iyi spor mangası diye ama Haikyuu sonuncu olur diye açmıyorum. :D

Slam Dunk'a pek ısınamadım nedense.Herhalde basketboldan pek hazetmedigimden olabilir.
Ben de hiç anlamazdım ama basketbol aşkı uyandırdı içimde.

Haikyuu Slam Dunk'u geçti bence. Slam Dunk çok saçma bir yerde bitirdi seriyi onun dışında mükemmel bir seri. Haikyuu'nun kusurları var ama en azından düzgün bir final yapacak. Aslında bir konu açmak lazım en iyi spor mangası diye ama Haikyuu sonuncu olur diye açmıyorum. :D
Bunu her yerde söyleme. Şu laf için seni öldürebilecek insanlar var. Tikkatli ol.

DB fanı olan herkes severek izler, azıcık seven ise haftalık takip etmeden toplu izleyeceği için yine severek izler. DBS güzeldi gerçekten. İzlemene değer, müzikleri de güzeldi.
Teşekkürler cevabın için arkadaşlarıma sorduğumda bana mangasını oku veya Battle Of Gods ve Resurrection F izle demişlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık