Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Shigatsu wa Kimi no Uso'yu izlemeye başladım. Özellikle 6. bölümden itibaren epey sevdim nedense sonunda ağlayacakmışım gibi bir his var.
Şu an 9. bölümdeyim.
Bu arada bunu bitirdim. Çok güzel animeydi. Ağlamasam da epey duygulandım. Karakterlerin her birini ayrı sevsem de Emi en sevdiğim oldu, animenin hatırasına en sevdiğim karakterin performansını atayım:

Arkadaşlar made in abyss'in 2. sezonunu bekliyen varsa.Movie 3 olarak çıkmış ilk 2 film 1. sezonun özetiymiş zaten izlemeyen arkadaşlar varsada tavsiye ederim.

Sanırım Re:Zero'nun 2. sezonuna geçmeden önce yayınlanmış 2 filmden 2.sini izlemek gerekiyormuş. O yüzden mi fail benim için bu sezon acaba ? Cidden keyif almadım ya.
Haftalık takibe zaten tövbe orası ayrı bir olay da, o muvilerden birini de izlemek gerekiyor diyorlar .s
Bende izlemedim bana da ikinci sezon anlamsız geliyor anime konusunu ben açtım ilk sezon için, ikinci sezonu izlesem açmazdım.
Filmlerini anizmde gördüm fillerdir diye izlemedim.Bi bakalım ne varmış ama kesinlikle ne olursa olsun boş geçen bölümlerin mazereti olamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık