Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Son zamanlarda kör edici grafik ve çizimlere sahip anime yapmak moda mı oldu? Önce Ajin sonra da Kengan Ashura izledim, AutoCAD'te çizmişler gibi ikisi de. Daha ucuza mı geliyot napıyor?

Son zamanlarda kör edici grafik ve çizimlere sahip anime yapmak moda mı oldu? Önce Ajin sonra da Kengan Ashura izledim, AutoCAD'te çizmişler gibi ikisi de. Daha ucuza mı geliyot napıyor?
Ajin'i 60 FPS izleyin deniyordu, ben izlemedim ama FPS arttırıcı Smooth Video Project veya Splash tarzı bir programın varsa bir dene.

Bugün Grand Blue diye bir anime izledim
Uzun zamandır bu kadar eğlendiğim bir anime olmamıştı
Başroldeki iki kanka hakkaten orjinal karakterler olmuş
Başta bir harem havası aldim ama hiç öyle degil seri
Tam bir maço seri
Vakti olan herkese oneririm
Animesi fena değil ama mangası çok çok daha iyi, özellikle Türkçe çevirisi seriden aldığın zevki 3'e 5'e katlıyor.

Evet daha ucuza geliyor. Sadece daha ucuz değil, daha az zaman da alıyor. CGI animelerde bir karakteri modelliyorsun iş bitiyor geri kalan şey o karakteri hareket ettirmek, fazladan bir çizim falan yok. Normal animelerde ise doğal olarak neredeyse her sahne elle çiziliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık