Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Sen de anlamamışsın dediğimi. Puanı yüksek değil, abartılmıyor anlamında söyledim zaten.

Yoksa bir nigga sallamaz böyle şeyleri sen raad ol. ;)
Olabilir ben başka şeye takıldım.O seriye o puan az bence biraz daha yüksek verilebilirdi.

Zankyou no Terror'un Watanabe reyisin en iyi işi olması ve bunu kabullenemeyen Champloo & Bebop fanları. Minikuy.
Abartılmadıysa da şu an sen başardın.Onlar ayrı bir seviye sadece iyi olmak yetmez hele ki Bebop.

Misilleme yapıyorum ya. Terror beni çok iyi yakalamıştı, Champloo ya da Bebop da aynısı olmadı. Yoksa Bebop ve Champloo zaten genel görüşe göre çok daha iyi.

Biraz benle alakalı o yani.
Terror'u haftalık izliyordum. Beni de çok iyi yakalamıştı. Hatta o dönem baya baya çıksa da izlesem diyordum ama Bebop ve Champloo çok başka şeylerdi ya.

Terror'u haftalık izliyordum. Beni de çok iyi yakalamıştı. Hatta o dönem baya baya çıksa da izlesem diyordum ama Bebop ve Champloo çok başka şeylerdi ya.
Champloo ve Bebop>Terrror diyene itiraz etmem ya. Biraz misilleme yaptım orada.

Yok gayet iyiydi görselleri kuvvetliydi iyi iş çıkarmışlar o konuda beni de etkilemişti.O yönetmen için altın gümüş bronz diye gidiyor işte hepsi çok kaliteli.Champloo neyse de Bebop biraz döneminin havasıyla da alakalı.O çizimleri bilgisayarla yapsan şimdi aynı etkiyi vereceğini sanmıyorum.
Tabii ki. Champloo ve Bebop çok daha fan kitlesi olan işler zaten. Benim orada dediğim ben ya da iki üç kişi en iyi işi dedi diye bunlara zarar gelmiyor.

Ve MAL puanlarını ben de çok ciddiye almıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık