Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

İlla merak ediyorsan mangasını oku. Ana karakterin seslendirmeni leş bir iş çıkarmış, sürekli "AĞĞĞĞĞĞĞAAAAĞĞĞĞĞĞĞ" sesi duymak istiyorsan başla.
Merakımı cezbetmesi şöyle oldu ilgi çektiği için değil kötü demelerine rağmen 103.bölüme kadar izleyen çok görüyorum listelerde de o yüzden.Sarıyor demek diye düşündüm akıcı ve eğlendirici mi diye.Öyle mi ?

Ya bari ekşi önerme diyeceğim, öyle deme güzel yazanlar da var diyeceksin. :oleyo2:

Hayatımda gördüğüm en abartılmış seri Neon Genesis'tir biraderlerim. :oleyo2:
Ekşide netflixe geldi diye izlemem lazım şart olarak düşünüp yazanlar da var bak yok değil onları inkar etmiyorum.Netflix etkisi.Ama ona ihtiyacı yok zaten çok iyi.Biri yazmış 95’ten tokatlamaya geldi diye o arkadaş eskilerden biliyor sen bilmiyorsun malesef öyle. :S Kaliteyi netflix görmüş almış.En abartılmış dedikten sonra sana şu croco gifini atasım geldi Sables bulunca yollayacağım. :D:mincika::D

Black clover mı ne animesi nasıl sarıyor mu izlemeye değer mi ? Yorumlar ve puanlar kötü ama işin ilginci herkes sektirmeden izliyor anlamadım.:bilmem:
Amanedenin hobi olarak gömmesi o kötü eleştiri değil.Ekşisözlük beğenmeme timi bile pabucunu dama atamaz hiçbirşey beğendiremiyoruz. :D
Duyduğuma göre Bleachla Narutonun stüdyosundan yapılmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık