Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Şu güzel abimizin başına gelenlerden sonrayı mangayı bırakmıştım. Çok ağırıma gitmişti aldıkları çocukça karar:mad:
Bence de çok ağır bir olaydı. Ama saçmadan ziyade güzel bulmuştum o kararı. Yani buruk güzel. Tam da Erwin'in bütün yaşantısı gibi.
Güzel. Ama buruk. Çok buruk.

Erwin Levi-kun'un gölgesinde kalmıyor, sadece daha çok fanı var.
Fan grubu bakılmından gölgede kalıyor diye dedim zaten. Adam Levi'nin üstü. Hem de Levi'nin tanıdığı bir üstü. Yoluna canını koyduğu bir üstü.
Ama fanları daha baskın ve coşkun olduğundan Erwin'in kitlesi gölgede kalıyor.:sapkali:

Bence de çok ağır bir olaydı. Ama saçmadan ziyade güzel bulmuştum o kararı. Yani buruk güzel. Tam da Erwin'in bütün yaşantısı gibi.
Güzel. Ama buruk. Çok buruk.
O noktadan sonra bıraktım seriyi. O karanlık atmosferi polyanna ruhuna bürümeyecekti orada.
-Devlerle savaşıyorsun. Bütün insanların kaderi ellerinizde.+
-Herkes çok büyük kayıplar vermiş. Düşe kalka bu noktaya kadar gelmiş.+
-Bu kanlı savaşta Erwin'den iyi komutanlık yapabilecek kimse yok.+
-Ama Arm*nin hayatı çok daha önemli.... Neden? Çünkü Erwin serideki amacını gerçekleştirdi. Peki.
Zaten o ölümden sonra tuhaf bir yerlere doğru gitmiş manga. Satışları da düşmüş.
Bu kadar insanın ahını alırsan böyle olur İs*yama

Şu adamın fan girl kitlesi olmayıp, biskolata boi tarzı, tek özelliği dış görünüşü olan karakterlerin tonlarca fanı olması.

Atatürk gibi adam reis, her şey var kendisinde.

Sasageyo!!

Seviyoruz.

Kolsuzlar hep iyi iş yapıyor. Başta sevmedim ama o bağırması son sezon. Fiyuuu. Süperdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık