Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Animesi fazla renkli, cıvıl cıvıl biraz bozuyor atmosferi.
Çok fazla sansür var ki Toriko kanlı bir seridir.
Bir de filler sahneler ve karakterler var.
Animedeki hikayenin son arcı tamamen filler ve keşke sadece filler olsaydı dersin batırmışlar adeta.
O yüzden manga oku sen animeye bulaşma. Istersen sonra bazı vsler için animeden bakınırsın nasil yapmışlar diye. :)
O kadar şey yazacağına "Toei" yazsan yeterliydi bence. :) Animesine sakın bulaşma, seriden soğursun @justahuman

O kadar şey yazacağına "Toei" yazsan yeterliydi bence. :) Animesine sakın bulaşma, seriden soğursun @justahuman

Animesi fazla renkli, cıvıl cıvıl biraz bozuyor atmosferi.
Çok fazla sansür var ki Toriko kanlı bir seridir.
Bir de filler sahneler ve karakterler var.
Animedeki hikayenin son arcı tamamen filler ve keşke sadece filler olsaydı dersin batırmışlar adeta.
O yüzden manga oku sen animeye bulaşma. Istersen sonra bazı vsler için animeden bakınırsın nasil yapmışlar diye. :)
Genel de animeyi uyumadan önce izliyorum. Sayfa değiştirmekle uğraşmayı sevmiyorum. Filler bölümler belliyse izlemem çok problem değil.
Atmosferi yansıtamama bütün animeler de var maalesef. Yani Normal standartların çok fazla dışında değilse her zaman önceliğim animedir.
Hani 300 bölüm manga okuyacağıma filler madem fazla 100 bölüm falan anime izlerim daha iyi.

Benim için birinci öncelik fillerları belli mi yani manga ile birebir baştan finale kadar düzgün bir şekilde animeye aktarılmış mı?

Genel de animeyi uyumadan önce izliyorum. Sayfa değiştirmekle uğraşmayı sevmiyorum. Filler bölümler belliyse izlemem çok problem değil.
Atmosferi yansıtamama bütün animeler de var maalesef. Yani Normal standartların çok fazla dışında değilse her zaman önceliğim animedir.
Hani 300 bölüm manga okuyacağıma filler madem fazla 100 bölüm falan anime izlerim daha iyi.

Benim için birinci öncelik fillerları belli mi yani manga ile birebir baştan finale kadar düzgün bir şekilde animeye aktarılmış mı?
Animelerin yanında mangaların tamamen çöp olduklarını düşünen birisi olarak Toriko'nun animesine bulaşma diyorum. Daha ne diyeyim ben sana? :D

Animeyi izledim, filler bölümleri atlayarak, fazla filler yok zaten. Animenin son iki bölümüde fillerdi :D 100. Bölümden sonra çizimler biraz dandikleşiyordu o kadar

Beğendim ben, konusu ilgini çeker mi esas olay o, diğer shounen'lerden farklı, yiyecek içecek ve aşçılık var işin içinde.
Yiyecek içecek sorun değil dövüş olmasa bile sorun değil. Soma'yı severek izliyorum mesela.
Ama bu adam hep yemek yapmak iin canavarlarla dövüşüyorsa sıkabilir. Ama sanki öyle değil gibi bir izlenime kapıldım. Düşman karakterlerde sadece aşçı değilse tabi : ))

Çok var. Sakın anime izlemeyin. O atmosfere gölge düşürüyor. İchiryuu Reyizi iyi inceleyin. Ah be İchiryu Reyizi hatırladıkça bir kötü oluyorum.

Reyizin bakışları bile yetiyordu.
Atmosferi yansıtamamışlar, adamın karizmasını iyi verememişler falan mı yoksa hikayede de mi çok farklılık mı var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık