Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Naruto mevzusunu iyi araştırmak lazım. Gerçi 2. bölüm bize biraz fikir verir. Ama ben hikayenin Naruto üstünden ilerleyeceğini düşünüyorum. Db de de sözde Gohan olacaktı ama Goku her şeyin önüne geçti. Torunu bile oldu ama Goku üstünden gitti. Naruto da asla onu köşeye atamazlar.

Biz yalnız çocuk Naruto'yu sevdik. Şımarık Bolt'u değil. Himawari bence daha çok iş yapar. Onda çok sağlam potansiyel gördüm.

Çevirmen arkadaşlardan biri daha bahsetmişti bundan, merak ettim, izleyeyim. Çince'yede alıştım, dizilerini izleye izleye :p
İlk bölümü izledim. Erkeklerin seslerine alıştımda kadın karakterlerin konuşmaları hala garip geliyor. :)
Mekan ve çevre tasarımı çok iyi. Kalabalığı oluşturan CGI ile yapılmış karakterler sırıtabiliyor ama o çokta önemli değil. Genel itibariyle hoşuma gitti seri. İleride ne olur bilmiyorum ama şimdiden anime daha uzun olsaydı keşke diye düşündüm.

Claymore için ne dersiniz gençler? Tavsiye eder misiniz? Ederseniz hangi açıdan? Pek hitap etmedi konusu açıkçası lakin epey sağlam deniliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık