Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Arkadaşımın aradığı anime. Karakterimiz erkek 14 15 yaşlarında her halde ve yaşı büyük ruh çıkarma vb. şeylerde uzman bir tanıdığı var, ilk bölümleri şöyle gelişiyor sınıfından bir kızın durumunun iyi olmadığını fark edip bu uzman kişi'ye götürüyor ve para karşılığı uzman arkadaş tedavi uyguluyor.Hatta bu götürme olayını kız inanmamasına rağmen yapıyor.

Arkadaşımın aradığı anime. Karakterimiz erkek 14 15 yaşlarında her halde ve yaşı büyük ruh çıkarma vb. şeylerde uzman bir tanıdığı var, ilk bölümleri şöyle gelişiyor sınıfından bir kızın durumunun iyi olmadığını fark edip bu uzman kişi'ye götürüyor ve para karşılığı uzman arkadaş tedavi uyguluyor.Hatta bu götürme olayını kız inanmamasına rağmen yapıyor.
Bakemonogatari
%100 bu seriden bahsediyorsun ama onun 7-8 tane daha farklı animesi var. Hepsinden farklı konu var, izlenme sırası da farklı.

Haikyuu
Kızıl saçlı elemana bayıldım resmen, bekliyordum bi pislik çıkmasını muhtemel takımın ikinci starı gibi. Hinata ve Kageyama finale doğru bitirecek bu takımı yine. Hep aynı yol izleniyor o yüzden aşağı - yukarı bölümlerin seyrini kestiriyo insan. Ushijima'ya bulacakları stratejiyi merak ediyorum. Tsukishima'nın kendini toplaması lazım. Nishinoya yine döktürecek, kilit rolde oyunda. Bir de jenerik iyiymiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık