Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Psycho Pass 3. sezon yakınlarda bitirdim bu sezonu gayet beğendim ikinci sezondan başarılı buldum.Hani senaryo ve karakterler biraz daha iyi olsa 9 alırdı benden. @Yubashiri-sama sen yazmıştın sanırım iyiymiş bu sezon hakkaten.Tabii anlamadığım bazı detaylar olsa da kimi tasvirler korkunç.Person of İnterest dizisini izleyen bilir 2 yapay zeka makine vardır.Bunun gibi ama daha ötesi bir gelecek tasvir ediliyor.Bir yapay zeka toplumu kontrol ederken diğeri ise elitlerin bundan soyutlanmasını açık noktalarını kullanmasını sağlıyor.Tabii o yapay zekanın da katı kuralları var.Bunun dışında insanları kaza süsü vererek öldüren uzmanlardan tut kısa sürede kanser edecek yöntemler hikayede yer buluyor.Kısa sürede garip biçimde kanseri çok hızlı ilerleyen ve ölen insanların haberleri vardı bu tamamen fantazi ürünü değil yani.Ben dünyada kaza gibi göstererek öldürme konusunda da işin erbaplarının olduğuna eminim.Boş atıp sallamıyor bunun yazarları kısacası.Komplo konusunda baya bilgi birikimleri var araştırmış olsalar gerek.

Üye silindi 1004

Psycho Pass 3. sezon yakınlarda bitirdim bu sezonu gayet beğendim ikinci sezondan başarılı buldum.Hani senaryo ve karakterler biraz daha iyi olsa 9 alırdı benden. @Yubashiri-sama sen yazmıştın sanırım iyiymiş bu sezon hakkaten.Tabii anlamadığım bazı detaylar olsa da kimi tasvirler korkunç.Person of İnterest dizisini izleyen bilir 2 yapay zeka makine vardır.Bunun gibi ama daha ötesi bir gelecek tasvir ediliyor.Bir yapay zeka toplumu kontrol ederken diğeri ise elitlerin bundan soyutlanmasını açık noktalarını kullanmasını sağlıyor.Tabii o yapay zekanın da katı kuralları var.Bunun dışında insanları kaza süsü vererek öldüren uzmanlardan tut kısa sürede kanser edecek yöntemler hikayede yer buluyor.Kısa sürede garip biçimde kanseri çok hızlı ilerleyen ve ölen insanların haberleri vardı bu tamamen fantazi ürünü değil yani.Ben dünyada kaza gibi göstererek öldürme konusunda da işin erbaplarının olduğuna eminim.Boş atıp sallamıyor bunun yazarları kısacası.Komplo konusunda baya bilgi birikimleri var araştırmış olsalar gerek.
Person Of Interest'i de acayip severdim. Psycho Pass'den de aynı tadı aldım özellikle üçüncü sezon için söylüyorum bunu. İlk iki sezonun yeri çok ayrıdır ama suçsuz bir ülke temasına çok takıldığı için biraz sığ kalmıştı. Ki ilk iki sezon suç = psikopatlık ve cinayet. Üçüncü sezon bu açıdan inanılmaz iyiydi. Suçun sadece insan kesmek olmadığını evren içerisinde harika göstermiş. Evrene klasik suç unsurlarını eklemek için mültecilerle reboot atmış olmaları inanılmaz ince bir iş olmuş. Bu arada cidden sezonu işlediği olaylar inanılmaz hoşuma gitti. Dediğin gibi adamlar baya araştırıp kafa yormuş. Mortgage krizinden girip, insan üretimi kanserden çıktı. Bu arada üçüncü sezonla ikinci sezon arasındaki filmleri izlemediysen tavsiye ederim. Bir serinin filmi nasıl olmalı dersi veriyor. Ki yakın zaman içerisinde üçüncü sezona da bir film gelecek. Heyecanlanmamak elde değil.

Psycho Pass'e 5 yıl önce başlamıştım 1 bölüm izleyip devamını getirememiştim,ahmaklık etmişim çocukluktan herhalde.5.bölümü bitirdim ve çok hoşuma gitti umarım bozmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık