Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Amiralleri sadece mf yle değerlendirmemek lazım. Ki mf dede jozunun kolunun gitmesi dikkat dağınıklığı, marco ya kairoseki kelepçe takılmasa garp dışında marcoya net üstünlük sağlayan akainu dışında da marcoyu çok zorlayan yok, sadece mf baz alınıyorda bende aokijinin amirallikten ayrılıp yonko emrine girmesinden ve fujitoranın doffun sicimlerini kesememesinden dolayı amiraller sağ kol dengi anca olur derim. Öyle olunca da Benimki de dogru olmaz sizin kide.

Amiralleri sadece mf yle değerlendirmemek lazım. Ki mf dede jozunun kolunun gitmesi dikkat dağınıklığı, marco ya kairoseki kelepçe takılmasa garp dışında marcoya net üstünlük sağlayan akainu dışında da marcoyu çok zorlayan yok, sadece mf baz alınıyorda bende aokijinin amirallikten ayrılıp yonko emrine girmesinden ve fujitoranın doffun sicimlerini kesememesinden dolayı amiraller sağ kol dengi anca olur derim. Öyle olunca da Benimki de dogru olmaz sizin kide.
Gitgide amiraller yonko 4numarası seviyesine iniyor.
Hadi vegapunk coştur op evrenini de görelim silahlarını
Amiralleri anca sen kurtarirsin . Yoksa ayak takımı tekliyecek denizci köpeklerini.
:) :)

Gitgide amiraller yonko 4numarası seviyesine iniyor.
Hadi vegapunk coştur op evrenini de görelim silahlarını
Amiralleri anca sen kurtarirsin . Yoksa ayak takımı tekliyecek denizci köpeklerini.
:) :)
Aslında genel bir seviyesi bar amirallerin. Biraz karmaşık ama şöyle açıklayayım.

1) her amiral (5 i de) marco yada katayı yenemeyebilir yada çok zorlanarak yenen de olur kolay yenende

2) her yonko bir amirali 1 vs 1 de yenemeyebilir

Yani bu mantıkla amiraller içinde bm den üstün olan var illaki ama amiraller için kata ve marcodan çok az farkla güçlü olanlarda var.

Kısacası amiraller sağ kol+ dan bm seviyesinde sıralanırlar (akainu hariç şuan filo amirali olduğundan bm ye yarım atabilir)

Aslında genel bir seviyesi bar amirallerin. Biraz karmaşık ama şöyle açıklayayım.

1) her amiral (5 i de) marco yada katayı yenemeyebilir yada çok zorlanarak yenen de olur kolay yenende

2) her yonko bir amirali 1 vs 1 de yenemeyebilir

Yani bu mantıkla amiraller içinde bm den üstün olan var illaki ama amiraller için kata ve marcodan çok az farkla güçlü olanlarda var.

Kısacası amiraller sağ kol+ dan bm seviyesinde sıralanırlar (akainu hariç şuan filo amirali olduğundan bm ye yarım atabilir)
Bende şöyle diyim o vakit
Amirali yonkoyu güçlü bunlar diye lanse ettiler bize
Wb i karşılamaya ne kadar insan varsa seride mfye diktiler.ayni zamanda diğer yonkoların hareketlerini takip ettiler.
Kaido mfye geliyordu shanks durdurdu .shanks geldi.bb geldi impel downdan.
Luffyler gökten indi.
Yol geçen hanı=MF
İddia ediyorum bm wcida iken kaido wanokunideyken denizciler ayak basamamıştır.
Seride luffynin yaptığını bir amiral bırak yapmayı yanından bile geçememistir.
Oharayı izlediğimizde bile denizci denizcinin yaptığına şaşırıp yine denizciye karşı çıkıyordu.
Kendi içlerinde bile tutarsız denizciler.
Aslına bakarsan bu soru luffy ve tayfası denizcileri yener mi sorusuda
Marineler in gücünü sormuş.
Seride mugivaralar grand line a girerken kader minvalinden bir lakırtı söylendi o sorgulanıyor şuan.
Şuan bir tek denizci,ajan üstün gelemedi luffylere onun sorgulaması bu.
Yarım kalan dövüşler bunun içinde değil bu yüzden kesin konuşmuyorum fikir yürütülüyor bu işin içinden sadece karşı karşıya kaldıklarında çıkarız tabi o da muamma luffy kaido dövüşü gibi olursa konuşan gene çok olur.
Beklenti herhalde herkes hazırlanmıs bir şekilde ringe veya kafese girip dövüş olacak diye bekliyor.
Bakiyi tavsiye ederim bunun için yada yeni çıkan baki tarzı olan animeyi.
Neyse işte kimse toz kondurmak istemiyor sevdiğine
Oda da siz ne anlarsaniz diyip geçiyor.
Ak mi kara mi son düzlükte belli olur da bu tantana biter diyelim.

Dediğin doğru kanka WB üzerinden surekli örnek verilmesi de bana doğru gelmiyor. Roger, Garp, WB bunlar seride ayrı bir seviye adımlar. O mantıkla Garp Sağkol'u taş zemine görmüyordu MF o zaman koramiral>Sağ kol denmeside lazım. Ama nasil Garp serinin zirvesi olarak Amirallerden üstünde ise WB'de kendi unvanına sahip Yonkoularin üstünde. Mf'de hicbir şekilde güç çıkarımı için uygun bir arc değil. Aka hariç amiraller gücünün yüzde yetmişini bile kullanmadı. Yazarın kendisi diyor zaten Mf'yi istediğim gibi yazamadım diye.
Birde aokiji yonkou emrine girmedi karşılıklı işbirliği yapıyorlar.

Reis Zorocuları anlamak zor. Zoro'nun 2 muhtemel rakibi olan Amiralleri ve Mihawk'ı yıllarca Yonkoların Shanks'ın arkasına koydunuz. Sonra Luffy'ciler Luffy >>> Zoro derken ne diyeceksiniz? Bu yaklaşımla finalde Zoro övmek için tek şansınız kel Gorosei. :D
Eskiden hedefleri shanks ve mihawk’tı. İkisi denkti.

artık nika ve ryuuma oldu. Onlar için de wano halkı ne dedi gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık