Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Ne diyon birader? Alıntıladığın mesajda kime ne lakap takmışım?

Ayrıca denizcileri övdüğüm de yok. Sevdiğim doğrudur ama o mesajda marinelerde gördüğümü söyledim. Ayrıca mesajımla ilgili doğru düzgün okumadan bir şeyler atıp tutmuşsun da sen daha argüman diye koyduğun resimle çelişiyorsun haberin yok. Marine'in amacına dair bir ifade geçmiyor orda. Hatta marine'in teki diyor ki "Ben kutsal ejderleri korumak marine'in görevi sanıyordum.". Demek ki değilmiş ki marine adam şaşırıyor. Bu da benim dediğimi destekliyor işte. Görev tanımları bu konuda muğlak olduğu için adamlar bile ne derece sorumlulukları var doğru bilmiyorlar.

Kutsal iti dediğim de amiraller. Garp amiral oldu da benim mi haberim yok?
O argümanı çürüten tek isim garp :hhh: Kong dan tut temizlikçiye kadar amaçları o resim işte :D Güzel kıvırma önce lakap sonra olsaydı sonra demedim sonra haberim yok :hhh:

O argümanı çürüten tek isim garp :hhh: Kong dan tut temizlikçiye kadar amaçları o resim işte :D Güzel kıvırma önce lakap sonra olsaydı sonra demedim sonra haberim yok :hhh:
Trollsün dimi sen. Güzel denemeydi bak. Kalktım ciddi ciddi ne diyor ne cevap verecem diye aynı mesajları 3 kere okudum falan.
Valla bravo. Yedin beni güzel.

Kutsalların emirlerine karşı geldikleri herhangi bir panel var mı? Mazallah aklıma kötü kötü şeyler geliyor, çoluğuma çocuğuma bu şeyi imkanı yok okutmam. En azından reşit olana kadar 🙈 :ehe:

Trollsün dimi sen. Güzel denemeydi bak. Kalktım ciddi ciddi ne diyor ne cevap verecem diye aynı mesajları 3 kere okudum falan.
Valla bravo. Yedin beni güzel.
Anlamayacak bir şey yok. Yapmak istediğin klavyende patladı, manga sayların atılınca tabi 🤭 Ha bir de rosinante denilince, o da denizciydi abisi furmadan önce...

Yok mavi sülünmüş yok gri maymunmuş yok pembe kutup ayısıymış kendilerine lakap takıyorlar yalandan hepsi kutsalların kuçu kuçuları gel bakayım akainu tut bakayım kizaru ısırın oğlum :ehe:

Bu kadar yanlış anlayıp önyargılarla yargılaya çalışmak woavv
Cidden bazı karakterler baĞzı üyelere ağır geliyor...
Aile farklı hikaye mi? Kim diyor bunu? Torunlarını dağ haydutlarına bırakıp işine gücüne bakan ve sonra da torunları büyük suçlular olunca, onlara müsamaha gösterip işinden taviz veren adam mı? Karaktermiş... Adam kayırmaya son diyerek siyasete atılan ama sonrasında akrabasını belediyede işe sokan siyasetçide ne kadar karakter varsa, Garp'ta da o kadar var. Ne eksik ne fazla.

Aile farklı hikaye mi? Kim diyor bunu? Torunlarını dağ haydutlarına bırakıp işine gücüne bakan ve sonra da torunları büyük suçlular olunca, onlara müsamaha gösterip işinden taviz veren adam mı? Karaktermiş... Adam kayırmaya son diyerek siyasete atılan ama sonrasında akrabasını belediyede işe sokan siyasetçide ne kadar karakter varsa, Garp'ta da o kadar var. Ne eksik ne fazla.
Kim diyor derken attık daha ne yapalım ? Dadan suçlu oldu şimdi de tüh tüh vah vah... Keşke evlatlık arayan doktorlara öğretmenlere verseydi, yazık oldu gençlere...

Çok büyük konuşuyorsunuz. Ayırca verdiğin örnekle en ufak bir alakası yok. Burada idamdan bahsediyoruz. Garp'ın torunlarını idam etmesi suçlu olsalar bile çok zor bir şey. Yıllardır kendini adadığı şeyle torunları arasında gidip geldi adam. İkilemi iyi yansıtıldı ki bu durumda kalması normal. Ayrıca onlara doğru hayatlar yaşayacaksınız diye öğütte bulunuyor. Denizcil olacaksınız felan. Garp çocuk yetiştirmede iyi biri değil zaten bu çok açık net. Ama o yollara düşmeleri de onun suçu değil.

Kim diyor derken attık daha ne yapalım ? Dadan suçlu oldu şimdi de tüh tüh vah vah... Keşke evlatlık arayan doktorlara öğretmenlere verseydi, yazık oldu gençlere...
Doktorları bilmem de bence sizi bir öğretmenin yanına yollamak iyi olabilir. Mesela bir Türkçe öğretmeninin yanına. Size, sözde soru cümlesinin ne olduğunu öğretebilir. Google'dan aratarak da bulabilirsiniz gerçi.

Doktorları bilmem de bence sizi bir öğretmenin yanına yollamak iyi olabilir. Mesela bir Türkçe öğretmeninin yanına. Size, sözde soru cümlesinin ne olduğunu öğretebilir. Google'dan aratarak da bulabilirsiniz gerçi.
Sorunun cevabını manga sayfası olarak atmışım, anlamıyor isen benim suçum mu
Başka anlatmak istediğin var mı ? Mesela küçükken kemerle dayak yeme falan ? Siyasete girme ama konusu burası değil. Dök içini rahatla hadi sana özel 🤗

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık