Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kazanan kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    73
Amiraller zorlanarak alır adamların meyveleri çok tehlikeli ayrıca baya dayanıklı ve güçlüler zorlanmalarının nedeni de shichilerin sayı avantajı.

Böyle bi dövüş olursa kılıçtan dolayı mihawk fujitorayı alır. Kazanan mihawk olur.

Dof ve teach birer amiralle eşleşse ve diğerler de bunlara yardım etse bile hala 1 amiral daha var.

Hancock, law ve kuma amiralle çarpışacak seviyede değiller. 1 amiral kendisiyle eşleşen 2-3 ezik lordu temizler hemen ve diğerlerine yardıma gider.

Mihawk'a sonuna kadar güveniyorum. Listedekilerin kalanları güvensiz. Shiciler için en uygun dövüş; ön hazırlıklı, bilinçli ve tedbirli geldikleri bir dövüş olmaları olabilir.
Dövüş gece olsaydı keşke; Moriah, Mihawk'ın gölgeyi Teach'e verse güzel olurdu. Gölgelerle beraber işe yarayabilirdi. Şuan için bir iki kişi ile inecek adamlar değil bunlar.

Teach denen adam shanksa zamanında malum yarayı veren kişi, mihawk yine aynı şekilde shanksla ortak bir geçmişi var yani bu adamlar shicki seviyesinden çok yukarıda diyecem de, shickilik bir seviye mi acaba diye sormuyor deyilim kendi kendime.. buggy gibi birinin shicki olması filan :/

İşin özeti shickiler öyle belli seviyelere sokulmaması lazım, shicki seviyesi diye bir şey yok benim gözümde açıkcası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık