Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve Logia Farkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Özkan_

Bence amirallerin logia olmasının sebebi caydırıcı etken ama akauni bence logia amirallerle göz korkutmak yerine zalim ve güçlü kişiler alıcak.

Smoker hakiyi dumana eklemedi ki, yumruğunu kullandı ve dumanı arkadan vererek güçlendirdi. Yumruğun etrafına bakarsan hiç duman olmadığı gözüküyor. Yumruğun arkasında var sadece.
Akainu yumruğunu normal yapıp arkadan magma vererek güçlendirirse Smoker'ın olayı ile bağdaşmış olur bence. Ki magma duman kadar kolay ve hızlı kontrol edilebilecek bir şey değil, yapabilir mi bilmem.

Hakili yumruk atarlar orası kesin. Kizaru örneğin Marco'nun tekmesini koluyla engelliyor. Meyve kullanmadan yakın dövüştede fena değillerdir, Caribou falan sıkıntı olmaz bence.
Şöyle Smoker yumruğu atarken duman meyvesi açık genelde Smoker yumruk ve tekmelerini dumana çevirmiyor onu duman gücüyle itiyor aynı şeyi Akainu yapmıyor ama bedeni saldırıları hakiyle güçlenebilir Meigou yaparken yumruğu magmaya dönüşüyor tek farkı bu yumruk atarken de magmayla kendi koluna uyguladığı haki bütünleşmiş oluyor en azından ben böyle düşünüyorum bu yüzden Smoker hakili yumruk attıysa meyvesi açıkken Amirallerinde aynısını yaptığı ortaya çıkmış oluyor.

Logia / Magma gibi bir meyveye sahipken hakiye gerek var mı biraz düşünülür
Bence gerek yok son derece aşmış saldırı gücü var :artiz:
Bu yıkıcı güç ile mücadele etmek için yıllarca çalışanlar var iken Amirallerin üstüne haki eklemesi çok fazla olmaz mı ?

Hocam şunun gibi mi diyorsun!

Üstteki resimde W.B.nin saldırısını haki ile engelliyor; fakat ayağından magma da boşalıyor! Aynı şekilde Meigo yaparken de bunu yapıyorsa, dediğin gibi olabilir!

Bu arada Meigo portekizceymiş. Anlamı da Nazik!
Orada haki kullandığını nasıl anladın ? Ayağında magma kullanıp bisentoyu durdurmuş.
İkinci saldırılarda aynı şekilde Akainu magma yumruğu ile saldırıyor, Wb'de deprem vuruyor, oradada magma kullanıp, Wb'nin saldırısını durdurmuş oluyor. Farkı yok iki sahnenin.

Meigo bu arada ''Kara Köpek'' demek japoncada.

Hocam şunun gibi mi diyorsun!

Üstteki resimde W.B.nin saldırısını haki ile engellediğini düşünüyorum; fakat ayağından magma da boşalıyor! Aynı şekilde Meigo yaparken de bunu yapıyorsa, dediğin gibi olabilir!
Evet kasttetiğim bu Akainu orda ayağı ile durdurdu belkide orda ayağına B.haki yükledi ve güçlendirdi çünkü biliyoruz ki WB 'İn bisentosunu durdurmak için fiziksel gücün çok fazla olması lazım magma olayıda dediğin gibi sonradan bacağından dökülüyor bu haki eklememesi için sebep değil bence.

Bilmem bana pek mantıklı gelmedi o olay Bisentonun etrafı magma ile kaplı ama akıcı olan ile değil.

konu Akıp akmaması değil zaten, Bisento'yu ayağıyla durduruyor ve ayağında da magma var.
Bisento'yu ayağında oluşan magmayla mı durduruyor yoksa haki ile mi, onu diyorum.
Yahu Bisentoyu ha eliyle ha gözüyle durdurmuş ne farkediyor ?
Bu adamın zaten Haki kullandığını gördük el/kol/bacak tartışmasına ne gerek var.
Magma olsun haki olsun durdurdu işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık