Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve İmparatorlar Hakkında Bir Soru

Yonkoların üstün görülmesinin tek nedeni kanundışı olmaları. Amiral ise işine gücüne gidip gelen bir memur olarak görülüyor. Yoksa aralarında unvan farkından başka bir şey yok.

Ben pek sanmıyorum, ama bazı takipciler Kaidonun sahip olduğu kitabeyi ona Shanksın verdiğini düşünüyordu.

Bu arada konu hakında da bana göre younko>amiral olduğu açık en azından teke tekde. Robin bile zou da vurguladı Luffye, dikkatli ol şimdiye kadar karşılaştığımız güçlerden ayrı bir levelde diye.
İki amiral ile karşılaştılar birisinde adam yeteneğini kullanmadan dondu kaldı,diğerinde tekleye tekleye ilerliyordu Kuma ve reylih kurtardı.Nasıl farklı bir seviyede olduğuna karar vermiş merak ettim bak.

Shanks kitabe mi vermiş :D
Hacılar bu hem luffy’ye hem kaptanına ihanet olur. Shanks asla öyle bir şey yapmaz.

Shanks “Dur wb’ye gitme al sana kitabe” mi diyecek ? Savaşa kafa atan shanks kaido’yu durdurmak için kitabe teklif edecek öylemi :D
Sengoku’ya da mı kitabe verdi yoksa :)
Kaido’da “ooo kitabe için sağol reis tamam paşa paşa yerime geri oturuyorum” mu dedi sizce ?

Shanks ve kaido arasında yine kimsesin tahmin edemediği bir olay veya dialog gerçekleşmiştir.

Shanks kitabe mi vermiş :D
Hacılar bu hem luffy’ye hem kaptanına ihanet olur. Shanks asla öyle bir şey yapmaz.

Shanks “Dur wb’ye gitme al sana kitabe” mi diyecek ? Savaşa kafa atan shanks kaido’yu durdurmak için kitabe teklif edecek öylemi :D
Sengoku’ya da mı kitabe verdi yoksa :)
Kaido’da “ooo kitabe için sağol reis tamam paşa paşa yerime geri oturuyorum” mu dedi sizce ?

Shanks ve kaido arasında yine kimsesin tahmin edemediği bir olay veya dialog gerçekleşmiştir.
Bir fıçı kaliteli sake vermiştir. Shanks anlıyor bu yonkoların dilinden. Wb bile dayanamadı Shanks'ın içki sözüne :oleyo:

Garp, Sengoku, Akainu falan Yonko denginde adamlardır, diğerleri Yonko'lardan bi' tık altta kalır benim düşüncem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık