Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller, Beş Kadim ve Tanrı Şövalyeleri Arasındaki Güç Dengesi

Sizce Sıralama Nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    125
Amiraller goroseilerden güçsüz. Kizaru her saldırı sonrası başını tutuyor. Yeni bölüm scanında da öyleydi sanırım. Garling bunları tokatlar zaten.

gorosei>kutsal sovalye >amiral sıralaması olcak gibi. Tabi örnek vermek gerekirse kutsal sovalyelerde amiralden güçsüz cıkan olabilir. Ama garlimg ve sağ kolu olarak düşünüp bu sekilde çıkarım yaptım. Goroseilere girmiyorum bile. Meyveleri tanrı meyvesi çıkacak gibi duruyor. Nikanın düsman meyveleri bile olabilirler. Çok sıkıntı karakterler. Akainu belki zarar atar bunlara. Amiralleri döver bu herifler

Satürn kum torbası olduğu için güçsüz gözüküyor, ama bu adam G5'ten ve farklı kişilerden bir ton hasar almasına rağmen kendini yenileyebildi. Ve bunun sınırı belli değil, kendini yenilemeye devam edecek gibi gözüküyor.

Akainu harici hiçbir amiralden bu performansı göreceğimizi düşünmüyorum, ve Satürn muhtemelen kadimlerin de en güçsüzü.

Goroseiler arasındaki güç ilişkisi amirallere benzeyecek bence. Yani birbirlerine yakın profilde çıkacaklar belli ölçüde. Ama kutsal şövalyeler daha çok shicbukailer gibi çıkacak. Aralarında daha çok güç farkı çıkacak. Bunların arasından Garling parlar kalan 8 kişiye kallavi güç çizecek çap ve yetenek olduğunu sanmıyorum.

Goroseiler arasındaki güç ilişkisi amirallere benzeyecek bence. Yani birbirlerine yakın profilde çıkacaklar belli ölçüde. Ama kutsal şövalyeler daha çok shicbukailer gibi çıkacak. Aralarında daha çok güç farkı çıkacak. Bunların arasından Garling parlar kalan 8 kişiye kallavi güç çizecek çap ve yetenek olduğunu sanmıyorum.
Aynı şekilde düşünüyorum ama mangakanın çapsızlığı değil bence mesele... Hükümete 10 tane daha hayvan gibi adam eklenirse çok dengesiz olur.

Aynı şekilde düşünüyorum ama mangakanın çapsızlığı değil bence mesele... Hükümete 10 tane daha hayvan gibi adam eklenirse çok dengesiz olur.
Ee sonuç olarak şuna dayanıyor iş.. O kadar dövüş çizecek kabiliyet ve yeteneği yok :) 10 tane adam gibi vs. tüm seride çizmemiş son arc çizeyim dese kalpten gider, devreleri yanar bu cibiliyetsizin.

Kutsal şövalyeleri gördük tasarımlarına bile fazla uğraşmamış. Bunların 9’uda mı amiralden güçlü olacak? Anca Garling o seviyededir diğerleri Amiral altıdır.

Op evreninde siyaset işlemiyor, plan program işlemiyor, mantık ve nizam işlemiyor, her şey talih ve güç üzerine ve de talihli olan güçlü. Böyle bir evrende hakikaten kaba kuvvetle güçlü olmayan kimse hükmedemez. Yani kutsallar gerçekten dünyanın üzerinde duracak kadar güçlü olmalılar. Yoksa kafası atan Sakazuki bir gün girsin düz etsin kutsal toprakları ya da Kaidou bassaydı ya o kadar ölmekten korkmuyorsa? Şövalyelerin en zayıfı zevkine yonkou tokatlar.

Gorosei veya Kutsal Şovalyelerin için de h.haki kullanan varsa o kişi kesin amiral üstüdür diyebilirim onun dışında en fazla amiral dengidirler.

En güçlü tartışmasız İmudur. Ondan sonra güncel Filo Amirali olan Akainu geliyordur. Akainu'dan sonra benim beklentim Garling'in Goroseilerden güçlü çıkması yönünde. Akainu ile Garling eşit güçte de olabilir. Goroseiler kendi aralarında eşit güçteler gibi gözüküyorlar. Bir kaç bölüm sonra anlarız zaten. Kizaru ile karşılaştırma yaptığımızda diğer amirallerin Goroseilerden güçsüz olduğunu düşünüyorum.
İmu>Filo Amirali>Garling>Gorosei>Amiraller>Diğer Kutsal Şovalyeler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık