Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akıncı (2021)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 30 49.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 31 50.8%

• Kullanılan toplam oy
    61
kertenkeleden alınan tadı bundan alabilecek miyiz emin değilim... karakter gelişimini umarım iyi yansıtırlar, kahramanlık yoluna giderkenki flashbacklerini iple çekiyorum

btw kertenkelede de bunlar vardı
Woaw böyle bir şey de mi vardı tc tvlerinde. İnanamıyorum. Kuul görünmek için terkettiğim tv izleme eyleminden acayip pişmanlık duymaya başlayacağım. Umarım webte kayıtlı bölümleri vardır da izleyebilirim.

Muhtemelen süper kahramanımız Twitter üzerinden reise hakaret edenlerin yerlerini amcaoğullarına tespit ettirdikten sonra dövmeye gidecek.
Ayrıca yeterince zengin kız fakir oğlan ilişkisi izlediğimizi düşünüyorum. Bir de zengin kahraman ve fakir kahraman olayına hiç katlanamam.
Havuz medyasının kanalında yayınlanıyor olması zaten rezil propagandaların yapılacağını bas bas bağırıyor. Hedef kitle Diriliş Ertuğrul izleyen dayılardan ziyade İmam Hatipli kardeşlerimiz olacak gibi. Neyse hayatlarına biraz renk gelsin bakalım.
Tüm bunları fragmanı bile izlemeden yazarak kendimi biraz aptal durumuna düşürmüş olabilirim. Ama bu bok çukurunda artık düzgün bir şeylerin çıkabileceğine inanmıyorum.

kertenkeleden alınan tadı bundan alabilecek miyiz emin değilim... karakter gelişimini umarım iyi yansıtırlar, kahramanlık yoluna giderkenki flashbacklerini iple çekiyorum

btw kertenkelede de bunlar vardı
Süper kahramandan çok sirk çalışanına benziyorlar:D

Woaw böyle bir şey de mi vardı tc tvlerinde. İnanamıyorum. Kuul görünmek için terkettiğim tv izleme eyleminden acayip pişmanlık duymaya başlayacağım. Umarım webte kayıtlı bölümleri vardır da izleyebilirim.
amvleri vardır bence karşılaşmaların, böyle özel sahneleri koydukları.
Süper kahramandan çok sirk çalışanına benziyorlar:D
ha bu benzemiyo yani sirk çalışanına... yabanclar yapınca beğeniyorsunuz tabi hemen :(

tabi kaskına amerikanın A'sını değil de ay yıldızımızı koyunca sorun vay be

Üye silindi 1004

Hayatımda bu kadar iyi bir süper kahraman dizisi izlemedim. Gerçekten vurucu olmuş ama, iki eleştirim var. Bir Daredevil'daki Night Nurse nerede? İki maskeyi beğenmedim cidden maskeye gerek var mıydı? Tipi ağlıyor gibi.

Son olarak bence Büşra Develi muazzam bir olay. Ya gözlerim görmese bile kendisini izlemek isterim. Keşke dizinin 1.5 saatini kesip sadece Büşra Develi izletseler. Bence çok daha iyi bir deneyim olur. Hani gerçekte de gördüğüm birisi cidden cidden bambaşka güzellikte bir kadın. Hani diziyi boş verin deri kıyafetler içerisinde Memoli saçlı bir kazma koşturuyor. Ama Büşra Develi cidden inanılmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık