Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu vs. Aokiji Nasıl Gerçekleşti?

Benim 2 fikrim var bu konuda. Bence aokijinin akainuyu öldürebileceği bir an geldi ama merhamet edip duraksadı, o sırada akainu bu fırsattan yararlanıp saldırarak bacak aldı. İkinci düşüncem ki bu en inandığın seçenek, oraya birisi geldi, aokiji o kişiyi akainudan korurken akainu bu boşluktan faydalanıp aokijiden bacak aldı. Akainu her türlü kirli oynayarak kazandı yani. Akainu için başarıya giden yolda herşey mübah. Bir anlık dikkatsizlikte akrep gibi sokar köpek gibi ısırır. Kesinlikle böyle bişey olduğunu düşünüyorum. Nedense ben aokijinin normalde akainudan güçlü olduğunu yada denk olduklarını düşünüyorum. Yinede müsabakayı görmeden gg diyemiyorum.

Benim merak ettiğim konu dövüşün bitişi sonrası. Sakazuki neden Kuzan'ı öldürmedi? Merhamet edecek karakter de biri desem değil. Denizciler içinde onu öldüren kişi olmak istememiş olabilir belki. Yine de Oda, Kuzan ile ilgili bir şeyler yumurtlayacaktır. Amiral'in korsan oluşunu görecek değiliz.

Benim merak ettiğim konu dövüşün bitişi sonrası. Sakazuki neden Kuzan'ı öldürmedi? Merhamet edecek karakter de biri desem değil. Denizciler içinde onu öldüren kişi olmak istememiş olabilir belki. Yine de Oda, Kuzan ile ilgili bir şeyler yumurtlayacaktır. Amiral'in korsan oluşunu görecek değiliz.
Bana göre epey zamanları geçmiş birlikte.
Liderlik için birini öldürmezdi akainu . Teachin yakaladığı bonneyi serbest bırakan birinden bahsediyoruz.
Ancak Belkide daha sonra işime yarar diye düşündü.
Çok büyük bir planı olabilir akainu ve aokijinin bir bakmışız dövüş falan hikaye. Devrimcilere sızmak için yapmışlar tum bu oyunu.

Benim 2 fikrim var bu konuda. Bence aokijinin akainuyu öldürebileceği bir an geldi ama merhamet edip duraksadı, o sırada akainu bu fırsattan yararlanıp saldırarak bacak aldı. İkinci düşüncem ki bu en inandığın seçenek, oraya birisi geldi, aokiji o kişiyi akainudan korurken akainu bu boşluktan faydalanıp aokijiden bacak aldı. Akainu her türlü kirli oynayarak kazandı yani. Akainu için başarıya giden yolda herşey mübah. Bir anlık dikkatsizlikte akrep gibi sokar köpek gibi ısırır. Kesinlikle böyle bişey olduğunu düşünüyorum. Nedense ben aokijinin normalde akainudan güçlü olduğunu yada denk olduklarını düşünüyorum. Yinede müsabakayı görmeden gg diyemiyorum.
Knk öyle olsa tüm kanıtları ortadan kaldırmak için aokijiyi öldürmez miydi?

Muhtemelen iki karakter de enerjileri bitene kadar meyveleriyle birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştı. Dövüş meyveleri birbirinin antisi gibi olduğu için de bir tarafın pili bitene yada odağını kaybedene kadar başa baş gitti. En sonunda Akainu Aokijinin bacağını alınca yenilgiyi kabul etmesini ve altında çalışmasını istedi, Aokji de reddedip ortamdan ayrıldı.

Bugüne kadar hangi savaș 10 gün sürmüșde bunların savașı bu kadar uzun sürüyor anlamak mümkün değil. Bence uydurukdan bir rakam. O 10 gün savașı çiz desen çizemez, sırf hava civa olsun diye söylenmiș bir rakam gibi geliyor bana. E.oda savașları çizmeyi beceremediği için okuyucuyu böyle rakamlar vererek beklentiye sokuyor aklınca.

Büyük ihtimal bu savașın nasıl gerçekleștigini göstermeyecek zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık