Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu vs. Aokiji Nasıl Gerçekleşti?

boş yere kafa yormaya gerek yok. Akainu'nun filo amirali olması gerekiyordu oldu, mangaka da 10 gün dövüştüler diyerek denkliği, adanın iklimi değişti diyerek güçlerine vurgu yaptı.

Nasıl Mfde Ace ve WB ölmeliydi ve öldüler. Bu da aynı şey, yok öyle oldu yok böyle oldu demeye gerek yok.

Güçlerini karşılaştırırsak aokijinin meyvesi daha über geliyor bana, saniyede donduruyor, aokijinin dondurduğu Marineford koyunu akainu saldırı yaparak zor eritiyor. Ama akainunun meyveside 1v1de deliyor. Kısaca meyveleri güçlü :D

Bir anlık dikkatsizlik diye nitelendirmişti Aokiji.Akainu gibi adamın dikkat kaybı olmayacağı belli zaten, meyvesine 1sn lik açık verirsen olayı bitirir zaten.10 gün dövüşüp dikkat kaybı yaşamamak zaten büyük bir olay

Bir anlık dikkatsizlik diye nitelendirmişti Aokiji.Akainu gibi adamın dikkat kaybı olmayacağı belli zaten, meyvesine 1sn lik açık verirsen olayı bitirir zaten.10 gün dövüşüp dikkat kaybı yaşamamak zaten büyük bir olay
Dikkat kaybini sadece yorulmaktan yapmiyorsun ki dikkatsizlik ettim diyen Kuzan ayni dikkat kaybi yasayan Jozu'yu aliyordu MF de. Yani ufak bir an baska tarafta bir sey olsa, o an bile böyle bir yara almiş olabilir.

Dikkatsizlik olayını mangada hatırlayamadım. Orada da varsa bölümünü yazar mısın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık