Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir?

Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir? (Kaptanlar Yok)

• Kullanılan toplam oy
    90
kuzan da dahil olursa akainu kaybedeceği için kuzan dahil değil yazmışlar. bildiğin, akainu pohpohlama konusu açılmış. lol

şu şartlarla, her ne kadar mevcut güçlerini bilmesek de kızıl saç korsanları dışındaki diğer tüm tayfaları orta zorlukta alacağını düşünüyorum. kızıl saç korsanlarına karşı kazanır da diyemem kaybeder de diyemem.

Aradaki güç farkı arttıktan sonra sayının çok anlamı kalmıyor. 2 gücündeki 1 adam, 1 gücündeki 2 adamı aşırı zorlanmadan yener çünkü her darbesi ölümcül olur. Akainu vs tayfalarda bireysel olarak fark 2 kattan bile daha fazla. Zaten sol kolların ve ondan aşağısının etkisi çok az. Sağ kollarla da arasında ciddi fark var. Marco, King, Kata iyiler hoşlar ama amirallerle aralarında ciddi bir fark var ve bu amiral sıradan da değil Akainu.

BB tayfası son eşleşme olacağından normalde yenebilmeleri lazım ama gösterilen şeyler hala çok kötü. İyice işlendiklerinde aksi olacağını düşünsem bile şu an elim gitmiyor.

Hasırları ele alırsak ve Oda'nın elini çektiği bir vs ise Zoro Sanji Jinbei dışında kalanlar sadece ayak bağı olur. Jinbei'nin, Akainu karşısında ne kadar çaresiz kaldığını gördük zaten. Sanji'nin gerçekten bir şeyler yapabilmesi için bir arca daha ihtiyacı var. Zoro'da dayanıklılık savaşını şu an kaybeder. Hasar olarakta hala Akainu'ya karşı yetersiz. 1 arc sonra ibre tamamen bizimkilere kayar.

Kızıl saç korsanlarından beklentim fazla. 3. komutanlarının sağ kol seviyesi ya da yakın olması gibi bir şey bekliyorum. Roo'nun, Kata King ve Marco'dan güçlü çıkmasını ve Beckman'ın amirali zorlayacak kıvamda olacağını düşünüyorum. Bunun sebebi hem tayfaları üzerine çokça dengeli ve güçlü olduklarına dahil atıflar olması hem de arclar ilerledikçe daha güçlü düşmanlar çıkacak işte. Şu an Zoro vs King ya da Sanji vs Queen olsa orta zorlukta yenerler. Gidipte Roo Beckman bu ayarda çıkacaksa dövüş çizmesine bile gerek kalmaz sonuçta. Beklentim bu şekilde olduğundan Akainu dahil herhangi bir amirali yenerler diye düşünüyorum.

Plot armor Hasır Şapkaları korur. Kalanını alır, belki Kızıl Saç Korsanları zorlar. Amazon Lily'ye giremez ama Akainu. :)

Her bir imparator tayfası donanma ordusu kadar büyük. Akainu tek başına alamaz ama yanında amiral adaylarıda gelirse alabilir.

2 meyveli d. Ailesine mensup impel down'in en kötülerin sahip yonkou tayfası akainuyi görünce topuk topuk yaptı gerisini siz düşünün 😂😂

Bu seride ne kadar güçlü olsan da 2v1 dezavantaj olarak yansıtıldı. Fakat niceliğin altı nitelikle doldurulduğunda anlam kazanır.

Sayı avantajını en fazla önemsiz kılacak güç logiadır. Akainu serideki en ölümcül logia kullanıcısı olarak ilk 3 komutan harici hemen her karakteri reçel yapabilecek güce kafadan sahip. O yüzden Akainu karşısında sayının önemi minimize olurken karakterlerin niteliği maksimize olur. Bu anlamda maalesef ki çoğu tayfa 2. ve 3. adamların nitelik eksiklikleri yüzünden Akainu'ya karşı kaybetmeye mecburdur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık