Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Kuraigana ve Baltigo dışında hepsine verdim. Wano'nun çöp samuraylarını dümdüz eder. Boş yere dert etmiş adam. Baltigo da Dragon'u tokatlar ama Sabo'da var. Dövüşün gidişatını o değiştirir.

Wano da Oden olsaydı şansı bile olmazdi Akainu'nun ama Oden yoksa Wano'nun şansı yok.

Zou'da sulong formu ve sayı üstünlüğünden çok fazla kayıp verselerde Akainu'yu geçirttirmezler diye düşünüyorum.

Baltigo'da ise %0 şans veriyorum açıkçası.Her ne kadar sadece güce bağlı olmasada saf güc olarak kötü olan birine sırf devrimci en az 5 milyar ödül vereceklerini düşünmüyorum.Bence Dragon'un seviyesi Oden'in seviyesinden 1.2 tık üsttedir.(neredeyse yonkou)Ayriyeten Sabo da var.

Sabaody ise yaşına rağmen Kizaru ile eşit dövüşen Rayleigh var.Her ne kadar prime Rayleigh i yonkou seviyesinde görsemde yaşlı haliyle Akainu ya karşı ecel terleri döker ama yine de Akainu yu Aokiji den fazla yaralar.

Kuraigana konusunda ise emin degilim maymunlar ve Perona nın yardımıyla Mihawk alır gibi.

Son düzenleme:
Baltigo'yu kimse alamaz onu geçelim. Mihawk, Shanks seviyesinde çıkarsa dövüş iki tarafa da kayabilir. Geri kalan yerlerin içinden geçer, terlemez bile.

Dragon buna tek atar.Wanoya da zaten korkuyordu girmeye her ne kadar Kaido sebebi ile de olsa.Mihawkı da alamaz.
Diğer yerleri yerleri yüksek zorluk ile
Alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık