Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs. Juha Bach

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    35
Soul society darmadağın, ichigo zanpaktousunu kaybetti, en güçlü kaptanlar sarayda ve buna rağmen yhwach'a "BENİM soul society'me hoşgeldin" diyen aizeni hapse atmayı başarmışlar. O kadar güçsüz haldeydi yani adam. Son dövüşü dikkate almayın derim.

Reiatsu seviyeleri arasındaki fark apaçık ortada. Kubo güç seviyesini pek ayarlamamış olabilir ama reiatsu seviyesi konusuna dikkat etti her zaman.

Kesinlikle juha serinin final bossu tam bir çöptü gerçi hızla kesilip atıldı maalesef. Saçma sapan bir şekilde tek yedi adam şu japonları anlamıyorum niye mangayı acele acele sonlandırdılar. Adama yüzlerce bölüm katlandınız bir 10 bölüm daha dayana bilseydiniz keşke. Gerçi çoğu bu tarz seriler de finalde çok pis batırıyorlar devam etse pek bir şey değişeceğini sanmıyorum. Ama zaten seri başından beridir acayip boşluklarla doluydu tamamen keyfine takılıyordu mangaka.

Aizeni severim ne kadar reiatsu su hayvani bir şekilde yüksek olsa da her şey reiatsu değil ywach ruh kralı ile birleşmeden önce aizen le karşılaşsa aizen alır derdim ama ruh kralı ile birleşen ywach seri için bile saçma bir karakter oldu, sonundan da anlaşılacağı üzere çok saçma bir kurguyla bitirdiler adamı , olacak olan olayların tüm olasılıklarını görüyor, ve ona göre de geleceği şekillendirme gücü var adamın.. ichigonun bankasini kırması gibi, bu adamın gücü inanılmaz geleceği görmek bir yana kendisinin de dedigi gibi geleceği değiştirme gücü bu adamı tamamen yenilmez yapıyor.

Yanarım yanarım Juha Bach'ın sonunu oldu bittiye getirdiler ona yanarım. Serinin bitirilmesinde Jump'ın olduğu kadar Kubo'nun da hatası var. Gereğinden fazla uzatırsan olacağı bu işte. Juha Bach her türlü alırdı. Ama adama yazık oldu :(

Ywachın kralla birleştiği haline karşı şansı 0 olsada birleşmeden önceki halini de yenme şansı bayağı düşüktü.Yani kapışabilir ama alamazdı.Aizen zayıfladı diyenlerde yanlış bu arada.Adam oturduğu yerden dangai ichigo (mugetsuyu almak için eğitim gördüğü dünyalar arası mekan=ile kapıştığı halden güçlenmiş.Oturduğu yerden Juhanın algısını etkileyebilmesinden güçlerinin o kadarda uzak olmadığını varsayabiliriz.Tabii bu juhanın deli gibi OP olmadan önceki haliydi.''Gözlerini'' bile açmamıştı galiba daha.

Ywachın kralla birleştiği haline karşı şansı 0 olsada birleşmeden önceki halini de yenme şansı bayağı düşüktü.Yani kapışabilir ama alamazdı.Aizen zayıfladı diyenlerde yanlış bu arada.Adam oturduğu yerden dangai ichigo (mugetsuyu almak için eğitim gördüğü dünyalar arası mekan=ile kapıştığı halden güçlenmiş.Oturduğu yerden Juhanın algısını etkileyebilmesinden güçlerinin o kadarda uzak olmadığını varsayabiliriz.Tabii bu juhanın deli gibi OP olmadan önceki haliydi.''Gözlerini'' bile açmamıştı galiba daha.
Aizen güçlendi ama savaşırken tüm gücünü kullanacak durumda değildi. Vücudundan anlaşılıyor bu zaten.
Daha kabuğundan çıkmamışken bile aizene işleyen bi teknik yoktu. Urahara'nın saldırıları bittikten sonra aizen açık açık "hougyokum olmasa ben dahil kim bu saldırıyı yese ölürdü" diyor. Ama hougyoku varken çizik almadı.
Onun üstüne evrimini tamamlayıp bi de hollowlaşmış aizen bi quincy'nin tabancasıyla kafası delinecek biri değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık