Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Maymun kral efsanesini konu alan eski bir film vardı, 200x yıllarında izledim diye hatırlıyorum. Böyle dragon ball daki goku gibi bir sopası vardı uzayabiliyordu. Filmin baslangici da cok garip di boyle kayaliklardan atlayarak giden bir adam vardı asagısı tehlikeli ve lavlar vardı sanki ya da ben uyduruyorum bunu :D böyle birseydi.

Maymun kral efsanesini konu alan eski bir film vardı, 200x yıllarında izledim diye hatırlıyorum. Böyle dragon ball daki goku gibi bir sopası vardı uzayabiliyordu. Filmin baslangici da cok garip di boyle kayaliklardan atlayarak giden bir adam vardı asagısı tehlikeli ve lavlar vardı sanki ya da ben uyduruyorum bunu :D böyle birseydi.
Şu listeye baksana. Belki vardır.

Şu listeye baksana. Belki vardır.
Eyvallah buldum, 2001 yapımı filmmis. Merak edenler icin;

Eyvallah buldum, 2001 yapımı filmmis. Merak edenler icin;
Kendin mi buldun yoksa attığım listeyle mi buldun :D

Bayağı zor bir soruda ben de var.Tam emin değilim filmdi galiba.Hatirladiklarım; bilim-kurgu türünde bir film, bazen portal açıp yolculuk yapabiliyorlar, ana karakterler irwin 1130 adında ya robotik kıyafet giyen yada sayborgumsu bilim adamı, kılıç kullanan bir erkek, emin değilim savaşçı olduğunu hatırladığım bir prenses, Yoda ve gremlinlere benzeyen istediği zamam ışıltılar saçarak görünmez olan yada ışınlanan büyülü bir karakter.Filmde insanlara karşı da savaşıyorlar, yaratıklara karşıda.Irwin 1130 un kıyafeti Batman oyunundaki Mr.Freeze benziyor böyle fanuslu felan.90 li yıllarin başlarında izledim galiba.Tarih biraz eskidi artık.

Kaçırdığı kadınları çocuğuna getirip bu dediklerini yaptıran bir adam vardı bir filmde. Çocuk bir kızın kaçmasına yardım etmeye çalışıyordu falan. Ama ben de onun ismini hatırlamıyorum :D
köpek ayrıntısından köpekli seri katil filmi yazdım çıktı Hurdalık köpekmiş filmin ismi , dediğin film farklı herhalde siyahi kadın ajan işin peşine düşüyor o da tutsak oluyordu .

2 film var.

Bir tanesi 6 7 süper güçlü kişi bir iş için topşanıyordu. Biri kaptan nemo biri görünmez adam biri vampir kadın biri ilaç içince canavar olan bir tip birisi Aslen İngiliz ama afrika onu koruyor falan. Bunun adını bilen varsa çok makbule geçer.

Lanet olsun diğerini bende unuttum.
Heh. Bir katil var. Yolda gördüğü otostop çektiği adamları öldürüp onların yerine geçiyor. Kimliklerini çalıyor. Hatta işin sonunda 2 ajan bu cinayetleri araştırıyor. Tam biri çözecekken bir bakıyor katil mesai arkadaşı. Katil sonunda arkadaşını da öldürüyor.

2 film var.

Bir tanesi 6 7 süper güçlü kişi bir iş için topşanıyordu. Biri kaptan nemo biri görünmez adam biri vampir kadın biri ilaç içince canavar olan bir tip birisi Aslen İngiliz ama afrika onu koruyor falan. Bunun adını bilen varsa çok makbule geçer.

Lanet olsun diğerini bende unuttum.
Heh. Bir katil var. Yolda gördüğü otostop çektiği adamları öldürüp onların yerine geçiyor. Kimliklerini çalıyor. Hatta işin sonunda 2 ajan bu cinayetleri araştırıyor. Tam biri çözecekken bir bakıyor katil mesai arkadaşı. Katil sonunda arkadaşını da öldürüyor.
İlk filmi bende izledim Muhteşem kahramanlarmış ismi googlede resimlerden buldum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık