Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Biraz daha bilgi vermen lazım. Ne zaman izledin?
Yıllar önce televizyonda izlemiştim. Çok rahat 2000-2005 arası diyebilirim. Canavarın tipi bir ara sana bahsettiğim ağaç adama benziyor ama daha şeytani boynuzlu bir şeydi. Aşırı hızlı hareket edip gençleri öldürüyordu. Tılsım gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam onun sayesinde canlanmıştı. Bir sahnesinde gençler ormanda giderken içlerinden birini yukarı çekip öldürüyordu. Bir de kamp ateşi kısmı vardı sanırım. Gece yarısı ateş yakıp öylece bekliyorlardı. Canavar gelince tuzağa düşürmüşlerdi. Bir kaç kez izlemiştim o filmi ama uzun zamandır hiç denk gelmedim. Nette de bulamadım hiç :/

Yıllar önce televizyonda izlemiştim. Çok rahat 2000-2005 arası diyebilirim. Canavarın tipi bir ara sana bahsettiğim ağaç adama benziyor ama daha şeytani boynuzlu bir şeydi. Aşırı hızlı hareket edip gençleri öldürüyordu. Tılsım gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam onun sayesinde canlanmıştı. Bir sahnesinde gençler ormanda giderken içlerinden birini yukarı çekip öldürüyordu. Bir de kamp ateşi kısmı vardı sanırım. Gece yarısı ateş yakıp öylece bekliyorlardı. Canavar gelince tuzağa düşürmüşlerdi. Bir kaç kez izlemiştim o filmi ama uzun zamandır hiç denk gelmedim. Nette de bulamadım hiç :/
Ruins (2008) diye sallayayım :s

Dizi mi film mi bilmiyorum bile aklımda tek bir sahne kalmış. Anlatıyorum; Polis üniformalı bir adam, mezarın içinde uyanıyor. Mezardan çıkmak için polis rozetini kullanıyor. Mezar dediysemde içi beyaz, kapsül gibi bir bir şey.

Mezarlıkta ailesinin yanında bir çocuk vardı yerin altında çukur oluyor bazı yaratıklar çocuğu çekiyor aileside tutuyordu .hatırlayan varmı ?

Bide ağır psikopat filmi vardı değişik bir ismi vardı o yüzden hatırlayamıyorum.Kaçırdığı kadınlara tecavüz edip sonra pişirip yiyordu köpeğide vardı .

Siyahi kadın ajan işin peşine düşüyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık