Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Adı Gizlenmiş Şeytan Meyvesi

Hangi Meyvenin Adı Gizlenmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    101
Adamlar meyve bizim için bile efsane artık diyor. Meyve için diyorlar bunu, uyanışı için değil. Sonra meyvenin uyanışı yüzyıllardır görülmedi deniyor.

Luffy'nin bu meyveyi yediğini Dünya Hükümeti biliyor. En kötü Lucci'den öğrenmiş olurlardı şimdiye kadar, o da en kötü ihtimalle. Bunun muhabbetinin şimdi yapılması savaştan edinilen bir bilgiden olsa gerek. O zaman ihtimalleri sıralayalım.

Toki Toki no Mi. Zaman meyvesi. Yalnız şöyle bir durum var, Toki Toki no Mi meyvesini yediğini söyleyen kişi zaten Toki'nin bizzat kendisi, kendisi de yüzyıllardır atlama yaptığı için zaten meyvenin asıl, olası değiştirmeden korunmuş halini söylüyor. Yani Toki Toki no mi meyvenin zaten asıl ismi olduğu için son sayıda Oda'nın kastığı gizem boş olur, çünkü Toki'nin meyvesinin değiştirilmiş ismini öğrensek ne olur öğrenmesek ne olur bundan sonra?

Lastik meyvesi argümanları aynı şekilde Ope Ope ve Ejder meyvesi için de yazılabilir. Ope Ope'nin gün yüzüne çok önceden çıkmış olması, Law'ın 100 korsan kalbiyle Savaş Lordu olmasıyla da, korsan takma ismiyle de adamın Ope Ope yediği bariz artık.
Ejder meyvesi de Kaidou'dan önce de 5 Kadim tarafından biliniyordu. Kaidou meyveyi Linlin sayesinde Tanrı Vadisi Olayında aldı. Sonra denizcilerin eline düştüğünde de Vegapunk üzerinde deneyler yaptı.

O zaman ne kaldı, Kibi Kibi no Mi, İnu İnu no mi model okuchi no makami. Eğer ki bu meyve ise isminin neden değiştirildiği soru işareti oluşturuyor. Kaldı ki Wano'nun antik koruyucularından biri olduğu da biliniyor.

Ya Akdarı meyvesi ya da daha önce duymadığımız bir meyve. Akdarı ile ilgili daha önce farklı başlıklara yazmıştım gene yazmaya gerek duymuyorum.

Akdarı meyvesi Smile'larda işe yaramıyor mu sadece ? Yani tırt..

Operasyon, Lastik falan bunları geçelim... Bu adamlar dünya yönetiyor bunlardan biri çıkarsa ben bu adamlara sadece gülerim ciddiye bile almam hatta Dragonun düşmanlarından biri bunlar mı diye üzülürüm...

İlahi Kurt Meyvesinin de öyle dudak uçuklatan bir olayını görmedik.

Onlar için efsane olması için ya Toki Toki no mi olması gerekiyor ya da daha önce görmediğimiz bir meyve olması çok daha yüksek ihtimal.

Dragon'un meyvesi fikri çok hoşuma gitti olursa forumu yıkarım.:utan:

Tonny Tonny Chopper - Hito Hito Nomi
Öncelikle İmpel Dawn muhafızlarının deneysel bir uyanış geçirdiğini,
Asıl Zoan uyanışının ilgili canlıyı kontrol etme yeteneği verdiğini ve Morgan(martılar) ve Karasu(kuzgunlar) gibi karakterlerin
Zonanını uyandırdığı düşüncesindeyim. Chopper'ın olası bir zoan uyanışında "Brain Point" ile çok önemli olacağını düşünüyorum.
Seride Oda'nın bazı aptalca komiklikleri ilerisi için yaptığını biliyoruz. Sanji'nin ailesi tarafından direk tanınmaması için Poster ucuzluğunu yapmıştı.
Aynı şeyi Chopper'a 50 Beli ödül verip "Evcil Hayvan" diye adlandırması ile Chopper'i ondan ziyade meyvesini sakladığını düşünüyorum.

İkinci olarak şöyle bir sahne var.Oda'nın amacı ters köşe yapmak olabilir.Bu sahnede Usopp'un "Hiç kimse senin hito hito gücünü istemiyor" söylemi de kör göze çomak sokmuş.

Son düzenleme:
@Smoker
Toki Toki no mi meyvesinin adını nereden öğrendik? Eğer Toki kendisi bahsetmiş ise @Tilqi_Gin in dediği gibi biz zaten meyvenin orijinal adını biliyor oluyoruz.
Mangada Toki gücünden bahsederken

Garip Toki Toki(Time Time- Zaman Zaman) yeteneği sayesinde atlama yaptım diyor. Burada biraz Wanolulardaki şeytan meyvelerinin güçlerini tam bilmeme durumu var gibi ama gene de Toki Toki diye ikileme durumu meyvenin ismini vermiş oluyor. Meyvenin asıl adı tam olarak Vivre Card databook'unda veriliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık