Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Sabo kadar güçlü olamazdı ama en güçlü ikinci komutan ederdi herhalde.
Luffy Üçüncü komutan seviyesi dönmüştür.

YC4'de anlaşalım
Cracker çok ters rakipti Luffy'e, onun yüzünden Luffy'nin düşük görülmesi mantıklı gelmiyor bana. Jack gelseydi mesela karşısına yardımsız çok zor da olsa alırdı Luffy. G4 düşünülürken KKG unutuluyor genelde. KKG önemli bir faktör, Luffy'nin KKG vurupta kan alamayacağı sayılı kişi var. Dövüş sırasında laubali davranmayan tamamen ciddi bir Luffy low-mid tier yc3 dönmüştür bence zaman atlamasından.

Üye silindi 5781

Cracker çok ters rakipti Luffy'e, onun yüzünden Luffy'nin düşük görülmesi mantıklı gelmiyor bana. Jack gelseydi mesela karşısına yardımsız çok zor da olsa alırdı Luffy. G4 düşünülürken KKG unutuluyor genelde. KKG önemli bir faktör, Luffy'nin KKG vurupta kan alamayacağı sayılı kişi var. Dövüş sırasında laubali davranmayan tamamen ciddi bir Luffy low-mid tier yc3 dönmüştür bence zaman atlamasından.
G4 sayiyoz mu ki? Ben direkt sabaody fishman punk hazard taki haline göre yc4 dedim.

Ace herhalde sağ kol amiral arası bir pozisyonda olurdu dönseydi ama sağ kol diyorum. Çünkü o kadar yıldır denizde kalmış ve potansiyelini fazla değerlendirememiş gibi hissettirdi bana. Sabo 100 ise ace 95'le dönerdi. Ne amiral ne sağ kol o yüzden.

Luffy için çok birşey değişeceğini gene düşünmüyorum. Gene aşağı yukarı aynı güçte dönerdi. 2. komutan sağ kol arası gibi ama 2. komutan seviyesi diyorum ona da.
G4 sayiyoz mu ki? Ben direkt sabaody fishman punk hazard taki haline göre yc4 dedim.
Dostum luffy zaten g4 ü biliyordu o zaman da. Flashback vardı orada Rayleigh daha güçlü tekniklere ihtiyacın olacak tarzı birşeyler diyordu g4'ü kastederek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık