Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace vs. Natsu

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır?

• Portgas D. Ace

Kullanılan: 25 43.9%
  • Natsu Dragneel

Kullanılan: 32 56.1%
  • Kararsızım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    57
Fiziksel bir dövüşte Natsu'nun kaybediceğini düşünmene yol açan sebep ne anlamadım.Bir yanda Logia'sına aşırı güvenen bu yüzden hakisini gelişirmeyen ve kendisine dokunan herkese kaybeden bir adam var diğer tarafta tüm dövüşlerini yumruk yumruğa yapan bir büyücü var.
Madem her dokunan Ace'i yeniyor bu adam nasıl yenidünya da WB'nin ikinci komutanlığını yapmaya devam edebiliyor.? Ayrıca Ace'in kaybettiği 3 kişi var ki bunlarda zaten one piece evreninde güç olarak ilk 10'da olan adamlar.

Natsu logia'ya bir sekilde dokunabilirse rakibi ace değil akainu olur.Ki öyle bile olsa natsu her türlü ateşi yiyebildiginden şanşları olmaz.Ancak Aokiji ve Natsu deseydin anlamı olurdu.(Akaiunuyu Gray kabul edersek)
Bu adamlar aptal mı ki Natsu'nun ateş ve türevlerini yiyebildiğini göre göre beslemeye devam etsinler Natsu'yu..?

op logialarına haki olmadan dokunamıyorsun yani böyle bir vs konusunun mantıgı yok.ha natsu dokunabiliyor öyle düsünün dersen.natsu acei yener.ates natsuya işlemez,sadece emebilmesi degil,ates etkilemiyor natsuyu,özelligi o.üstelik natsu dokunur ve yakın dövüse girerse aceten daha güçlü.dragon force modunda, acein agzını burnunu yamultur.teachin vurmasına benzemez.iki ayrı evrenin fiziksel durumlarını kıyaslamak abes.ama dragon slayerların, force modları onları kendi elementlerine karsı dokunulmaz kılıyor.ve insan ötesi güç veriyor.hiç insanın vurmasıyla ejderha zoanının vurması bir olurmu ? öyle düsünün.üstelik ace yorulucak,natsu habire ates depolayıp savasa devam edicek.ates yedikce enerjisini yeniliyor natsu,hangi akla hizmet ace natsuyu yenicek :D

ateş hiç bir sekilde natsuya işlemez.yakın dövüste vurdugu, her atesli saldırı etkisiz kılınıcak acein, çünkü ejderha pulları ateşi soguruyor.bu slayerların dönüsümü.ace cok güclü adam, natsuyla bile denk dövüsür, ama ates tabanlı olmadan yumruk yumruga savasta natsuyu yenemez ;) teache saldırıların hepsinde ates vardı.ates etkisiz kılınmadı, sadece bedenine dokunabildi teach.

dedigim gibi op sitesi oldugu için anketi ace alabilir, ama olaya mantık cercevesinde bakarsak ve natsu,acee dokunabiliyor dersek natsu alır bence ;) dokunamasa bile eninde sonunda ace yorulur düser,natsu ates yemeye devam ettigi sürece ayakta kalır yenilmez.
Natsu'nun öyle çok ahım şahım bir fiziksel gücü olduğunu hatırlamıyorum ben neye dayanarakbu kadar kesin konuştuğunu anlamadım açıkçası, kaldı ki one piece evreninde kalbur üstü hemen her karakter zaten insan ötesi güçlerde,

Ve ikinci kez yazıyorum, Ace aptal mı ki durmadan Natsu'yu ateşle beslemeye devam etsin.?

Natsu ateşten etkilenmiyor da Ace etkileniyor mu.?

Madem her dokunan Ace'i yeniyor bu adam nasıl yenidünya da WB'nin ikinci komutanlığını yapmaya devam edebiliyor.? Ayrıca Ace'in kaybettiği 3 kişi var ki bunlarda zaten one piece evreninde güç olarak ilk 10'da olan adamlar.

Bu adamlar aptal mı ki Natsu'nun ateş ve türevlerini yiyebildiğini göre göre beslemeye devam etsinler Natsu'yu..?

Natsu'nun öyle çok ahım şahım bir fiziksel gücü olduğunu hatırlamıyorum ben neye dayanarakbu kadar kesin konuştuğunu anlamadım açıkçası, kaldı ki one piece evreninde kalbur üstü hemen her karakter zaten insan ötesi güçlerde,

Ve ikinci kez yazıyorum, Ace aptal mı ki durmadan Natsu'yu ateşle beslemeye devam etsin.?

Natsu'nun yediği darbeler sinek ısırığı gelir One Piece dünyasında.Ace'den yediği hikenle bir daha kendine gelemez Natsu.

ya öyle bir yazmısınki sanki acein gücü baska bir sey.bu adam elinden azcık ates bile cıkarsa,natsu çekip yiyecek işte.düz mantık cok zor degil.biri ates cıkardıkca gücü azalıyor.digeri ates olup, yedikce enerjisini yeniliyor.hatta yedigi ateşin gücü fazlaysa, gücüde katlanıyor.hangi akla hizmet ace natsuyu yenicek ? sonra senin dragon force modundan haberin yok herhalde.direk ejderha pullarıyla kaplanıyor slayerlar.ates o pulları gıdıklamaz bile.adam çelik gücüyle vuruyor,gıdıklanmıyor bile natsu.normal yumrukla nasıl o savunmayı düsürücek.adamın gücü ates, oda natsuda işe yaramıyor.sizin dediginiz, enel yıldırımla luffye zarar verire geliyor.ama veremiyor.iki mangakanın hayali dünyalarına göre,ates gücünün natsuya hiç bir etkisi olmaz.

sıkıntı haki muamması,natsu dokunursa yener,en kötü yenilmez.atesle beslemeyip ne yapacak ace ? tekme tokat girerse hiç kazanamaz.burası op sitesi kazanan belli ama akıl var mantık var.atesle saldıran adam nasıl natsuyu yener ? benim izledigim fairy tailde, natsu kendine atesle saldıranlarla dalga geciyor.hemde özel bir seyde degil aceinki, bildigimiz normal ates.yicek yicek kamiye sükredip saldırıcak.

ya öyle bir yazmısınki sanki acein gücü baska bir sey.bu adam elinden azcık ates bile cıkarsa,natsu çekip yiyecek işte.düz mantık cok zor degil.biri ates cıkardıkca gücü azalıyor.digeri ates olup, yedikce enerjisini yeniliyor.hatta yedigi ateşin gücü fazlaysa, gücüde katlanıyor.hangi akla hizmet ace natsuyu yenicek ? sonra senin dragon force modundan haberin yok herhalde.direk ejderha pullarıyla kaplanıyor slayerlar.ates o pulları gıdıklamaz bile.adam çelik gücüyle vuruyor,gıdıklanmıyor bile natsu.normal yumrukla nasıl o savunmayı düsürücek.adamın gücü ates, oda natsuda işe yaramıyor.sizin dediginiz, enel yıldırımla luffye zarar verire geliyor.ama veremiyor.iki mangakanın hayali dünyalarına göre,ates gücünün natsuya hiç bir etkisi olmaz.

sıkıntı haki muamması,natsu dokunursa yener,en kötü yenilmez.atesle beslemeyip ne yapacak ace ? tekme tokat girerse hiç kazanamaz.burası op sitesi kazanan belli ama akıl var mantık var.atesle saldıran adam nasıl natsuyu yener ? benim izledigim fairy tailde, natsu kendine atesle saldıranlarla dalga geciyor.hemde özel bir seyde degil aceinki, bildigimiz normal ates.yicek yicek kamiye sükredip saldırıcak.
Aslında bizim dediğimiz Enel meyvesini kullanmadan Usopp'u dövere geliyor, Ace basbayağı Logiasını kullanmadan Natsu'yu yener diyorum, çünkü temel olarak evrenler arasında insanların fiziksel kapasitesi olarak çok fark var, Jinbei ve Sanji Wadatsumi gibi devasa bir yaratıkla top oynuyor ama aynı Jinbei 5 gün boyunca Ace'i indiremiyor, FT'de bir ejderha gelip alayını dağıtıyor, OP'de Zoro ve Luffy kebap yapıyor ejderden, sen dahil Natsu'yu savunanların tek dayanağı ateşten etkilenmemesi ama iş orada bitmiyor FT dünyasında insanların fiziksel güçleri normale çok daha yakın OP'de ise süper insan tabir edilebilecek sevilere yakın, o yüzden FT'de Ace'in muadili diyebileceğimiz birinin Ace'den güçlü olması pek mantıklı gelmiyor.

Vs diye Natsu dedim BiZ Fairt Tailiz deyince Ace bile yer :D ama kullanım bakımından Ace daha iyi kullanır ateşi

Aslında bizim dediğimiz Enel meyvesini kullanmadan Usopp'u dövere geliyor, Ace basbayağı Logiasını kullanmadan Natsu'yu yener diyorum, çünkü temel olarak evrenler arasında insanların fiziksel kapasitesi olarak çok fark var, Jinbei ve Sanji Wadatsumi gibi devasa bir yaratıkla top oynuyor ama aynı Jinbei 5 gün boyunca Ace'i indiremiyor, FT'de bir ejderha gelip alayını dağıtıyor, OP'de Zoro ve Luffy kebap yapıyor ejderden, sen dahil Natsu'yu savunanların tek dayanağı ateşten etkilenmemesi ama iş orada bitmiyor FT dünyasında insanların fiziksel güçleri normale çok daha yakın OP'de ise süper insan tabir edilebilecek sevilere yakın, o yüzden FT'de Ace'in muadili diyebileceğimiz birinin Ace'den güçlü olması pek mantıklı gelmiyor.
beden güçleri normal degil işte,ftyi ilk cıktıgından beri takip ediyorum.kişilerin sahip oldukları büyü gücü savunmalarını ve saldırı güclerini artırıyor.yani lucynin dayanıklılıgı belli seviyedeyken.erzanın devasa büyü gücü,onu yüzlerce canavarı yenicek kadar güclü kılıyor.en istisnasıda slayerlar.slayerlar,bedenlerini ejderha organları ve derisiyle degiştiren antik bir büyü kullanıyorlar.

senin bahsettigin ejder,ejderha bile degil,cok muhabbeti döndü ama yapay bir üretim.ve zerre büyü gücü yok,bildigin kertenkelenin ucanı :D onla igneel veya acnologiayı nasıl bir tutayım.ona bile luffy yumruk attı cok sert dedi.bu adam kılıc ustasıda deilki, acee bir sans vereyim.yumrukla yenemez bence.ha sen yener diyorsan senin fikrin saygı duyarım.ama benim mantıgım almıyor.baska bir büyücü desen neysede,slayerlar hayvan ötesi güçlü,natsu normal insanları, hatta cok güclü büyücüleri bile parcalıyacak, saldırıları yemesine ragmen, tek parca kalıyor.tek basına ada buharlastıran güclere sahip bir ejderhanın, büyüttügü bir cocuktan bahsediyoruz burada.üstelik ben gercek bir ejderha görmedigimizi düsünüyorum daha.eger varsada görürsek,öyle lap diye kesemiyecekler,heleki ejderha zoanı cıkarsa güç farkını daha ii anlarız opdede ;)

Reversi

Natsu ace bu şekilde dokunur.
Natsuda da haki var:ehe:
[YOUTUBE]bYMjnQtOAzk[/YOUTUBE]
Bu da haki tarzı bir şey gibi...

DF modunu unutmuşum ben tamamen normal hallerine bakarak Ace fena tokatlar dedim ki gerçekten tokatlar yani:D Ama DF mod işin içine girdimi natsu yener burda da tekrardan Ace'nin mallığı ön plana çıkıyor o kadar potansiyelli bi adamsın arkadaş insan hiçmi merak edip haki öğrenmez. Hakisi olaydı DF modun bi önemi kalmazdı

Sadece fiziksel gucle Ace Natsu'yu yener dersen bu baya bir ütopik olur.Konunun basindaki Natsu vs Gajell'de Natsu'nun ates yemeden bile ne kadar fiziksel gucu oldugunu gorebilirsin.
Şahsen Natsu Ace'yi yer teorisi saçma değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık