Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

La Casade Papel yeminle aylardır dizi elimde sürünüyor, hayır ne var dizide bir şeyde yok abi tamam verdiği bazı mesajlar ya da ince ayrıntılar felan hoş ama yeminle 2. sezondayım sonu gelmedi bir dizinin.
Ben der Dark izlerken aynısı oluyor. Ama devam edicem önümüzdeki sene kaldığım yerden, gerçi tam hatırlamıyorum nerde kaldığımı da.

Ben zorluyorum kendimi hani yarım kalmasın diye bir kaç karakter iyi gene götürüyor ama öyle oturup da biran önce diğer sezonu gelsin diye beklemem yani..

Edit: Bir de burada ki bazı oyuncuların çektiği Elite dizisi var hele ona var ya diyecek kelime bulamıyorum. Beş para etmez, sırf zaman öldürmek için baktım. Sakın izlemeyin pis 7 liyi izleyin gülersiniz hiç değilse.
Geç kaldın, izledim çoktan :( Pis Yedili'yi izlemedim ama. Bu arada Elite dizisi komedi için değildi, sen o gözle izlediysen gülmemen normal bence.:gamyon::D

Papel dizisinde bazı karakterlere ısınamadım ya. Kendimi ne kadar zorlarsam zorlayayım, olmadı. O yüzden o karakterleri görmektense diziyi izlemeyi bıraktım :(

@twei Dark izlenmez mi ya :( Sadece giriş kısmındaki müzik bile yeterli dizi için.

Geç kaldın, izledim çoktan :( Pis Yedili'yi izlemedim ama. Bu arada Elite dizisi komedi için değildi, sen o gözle izlediysen gülmemen normal bence.:gamyon::D

Papel dizisinde bazı karakterlere ısınamadım ya. Kendimi ne kadar zorlarsam zorlayayım, olmadı. O yüzden o karakterleri görmektense diziyi izlemeyi bıraktım :(
Komedi amaçlı izlemedim canım :D güya pis 7 li havası var ya konu benziyor o mana da dedim. Leş dizi ya :D

Neden ya türünün çok nadir ve güzel örneklerinden bir filmdir o.
Türünden kasıt drama mı? sevgili kel hojamıızın oyunculuğu dışında bence abartılı bir film. Drama konusunda eğer izlemek istiyorsan daha başarılı ama underrated bir şey bırakayım inside I'm Dancing

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık