Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

A Takımı vs. B Takımı

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    49
2 vs 11 nedir yav:oleyo2: Açman böyle anketler:(

A takımı şansa sahip olsa dahi kaybedeceği ortada olan takım. B takımı fazla kalabalık olmuş. Şimdi Luffy vs Vista ya da Law vs Vista açılsa bir ihtimal Luffy alır derim ama kesinlikle Law alır demem. Orada Law'dan güçlü olabilecek biri var bir kere.

Yani bu anket Vista+10 kişi bu ikisini alabilir mi alamaz mı anketi olmuş bu ve Vista 10 kişi ile bunları alır. Yanındaki 10 kişi çer çöp değil.

Elimizde Vista'nın yanında Vergo var Vergo. Tümen numarası gücü ifade etmez. Bir Vista olmasa da üst düzey diyebileceğimiz Cruel var.

Luffy'i tam üç defa öldüren ama baş karakter goygoyuna kurban giden WB'ye dalmış Crocodile var. Adam logia her yerde her seviyede gideri var. Gücü güzel kendi mıymıy olan mr3 var. Nami meselesi bir kenara gücü kullanışlı olan Bruleee var, canavar Lucci var ki o zamanlar bile güçlüydü, Px2'ler falan ise bonuslar, lazerleri yeter reyizlerin.

Ek olarak Luffy'i öldürmeye en çok yaklaşan karakterlerin başında gelen Yüce Buggy-sama'ya ayrı bir paragraf açarak belirteyim onu.

A takımına haksızlık olmuş, birkaç kişide oraya eklenmeliydi ama artık çok geç, astalavista:sapkali:

Lucci, Crocodile, Vista bu üçünün bile ciddi avantajı var, 8. çocuğu eklediğinde üstünlük b takımına geçer, diğerlerini saymıyorum bile..

Şuan bu vsyi Luffy ve Law vs Vergo, Lucci ve Vista olarak görüyorum. A takımı alır. Law ve Luffy vs. Cracker ve Doflamingo olsa daha iyi olurdu.

@Alpamis Luffy rahat alır demezse geri kalan pek bir şey demez bence:D
Kardeş WB nere burdakiler nere. WB ölü halinde bile burdakilerin çoğunu deprem vuruşuyla indirir. WB diyorlar ya. Crocodile ne etti? 2 sene öncesinde Luffy'e yenilen bir isimdi. MF'da ki halide öyle güçlü değildi. Ben 2 yıl sonrasında Crocodile şu kadar güçlü çıkar felana bakmıyorum. En son ki mevcut gücünü alıyorum. Rakip olamaz şu an. Keza Lucci'de öyle. 2 yıl öncesinde kalmış adamlarla şu an ki Luffy'i kıyaslıyorsunuz. Tabi ki Luffy derim.

Crocodile'dan sebep algı yapmaya çalışıyorlar.:D

Vista'yı eklemişsiniz. Luffy diğerlerini harcarken Law Vista ile savaşır. Luffy kısa sürede işlerini bitirdikten sonra Law'a yardıma gelir. Law o sürede Vista'ya yenilmez bence. Vista'yı o kadar güçlü görmüyorum. Ama sandığımdan güçlü çıkabilir. Ona rağmen yine de Law'ın onunla dövüşemeyeceği güçte değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık