Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim gibi, sana atış serbest, istersen ana avrat saydırabilirsin de. O sorulara evet cevabını veren birisi ile bu konuda sağlıklı bir tartışma yapılabileceğini düşünmüyorum çünkü.
Durumun, tam empatisini kurmadan konuşmak bence çok kolay.
Ace de çoktan ölmüş olsaydı, WB ailesini hiçbir şey elde edemeyeceği ve bir çok kayıp vereceği bir savaşa sokmazdı bence.
Aynı şekilde, Oden henüz ölmemişken haberi olsaydı WB'nin, yardıma gideceğini düşünüyorum.
İntikam için, henüz hayatta olan ailesini tehlikeye atmamayı seçmek, erdemli bir harekettir bana göre.
Aksine, "intikam" karşılığında egonu tatmin etmek dışında hiçbir şey elde edemediğin, ilkel bir duygudur. Roger ve Ace bu duygularının esiriyken (ikisini de çokça severim), WB bu ilkel dürtüsünün üstesinden gelebilmiştir bana kalırsa. Keza Luffy de bu dürtüsüyle baş edebiliyor bence, zamanı geldiğinde elbette Ace'le ilgili söyleceği sözler, daha öfkeli yumrukları olacaktır muhataplarına, bu ayrı bir konu.
Wano'da yaşayan halkın akıbetini soruyorsanız, WB o halde, Marine gibi bir oluşum kurup, dünyaya huzur getirsin? Adamın vazifesi ve amacı hiçbir zaman bu olmadı, gücünün yettiği ölçüde, koruyabildiğince korudu ihtiyacı olanları.
WB gerçek hayatta olsa, feyz alınacak, kılavuz sayılacak bir karakterdir bence ki tüm bunları, WB'yi severim ama ekstra WB hayranı olmadan söylüyorum.
Elbette ki düşüncelerime katılmayabilirsiniz de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık