Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam tersi eğitilemez o.
Gelişmekten değilde kullanabilmek için eğitim şart değil miydi ya?

H.haki eğitim ile ortaya çıkmıyor ve gelişmiyor Ray söylüyor bunları kişide varsa vardır Zoro'da tepeye(zirveye) çıkmak isteyen bir adam olduğu için ondada çıkar.
Içindeki h.hakiyi kullanabilmekten bahsediyorum. Sonuçta Luffy Mf'de kullandığı zaman bilinçsiz bir şekilde yapmıştı.

Ada bulutlarla yükseliyor anlıyorum da bu ada yeryüzüne bağlı değil mi? Bu bağlantıyı ne zaman kopardı Kaido? Ya da Oda adaları yüzen kara parçaları mı olduğunu zannediyor?
Bağlı olabilir. Şöyle bir resim var bak.

Içindeki h.hakiyi kullanabilmekten bahsediyorum. Sonuçta Luffy Mf'de kullandığı zaman bilinçsiz bir şekilde yapmıştı.
Kendi kendine eğitmesi gerek diye hatırlıyorum. Kimse öğretemez.

Ray o konu da yapabileceğim birşey yok diyordu şuan mobildeyim eğitim bölümlerini atmam zaman alır onu kendisine bırakıyor kendisi geliştirmek zorunda yani bir başkası tarafından egitilmiyor anlamında dedim zaten.

Son düzenleme:
Oda yine Sanjiyi Kadınlar hamamına soktu. Sanjiyi sinek gibi avladılar. Kayıkçının küreği hop hop eder yüreği gibi. Sanji bağyan sesi duymasın, karşı cinsten birşeycikler görmesin ağzından salyalar, burnundan kanlar akarak felç olur. Odanın her zamanki sıçmalıkları.

Sanji hanfendilerle vuruşmadağı için bu işi uhulet ve suhuletle halledecektir. Black Maria'da yenkemiz olur, kendisi oğlak burcu tam bir aşk kadınıdır ayrıca bu hanfendi savaşma-seviş akımının öncülerinden olup çalgı çengi, aşk ve musiki işleriyle iştigal etmek arzusundadır. Münasip bir pâşazade evladı ile dest-i izdivac etmeyi murad eylemektedir. Beklediği beyaz atlı prens vinsmokelerden Sanji bala kapılmış sinek gibi derdest edilip ayacıklarına bırakılmış. Bakalım kim kime dum duma olcek.

Bm olacak yonko artığı bi çırpıda çatıya çıkmış. Ne yapacaksa orda Kaidoyu sırtından vuracak değil ya yooh daha neler. Acele giden ecele gider deyip bölüm 1000'de iki yonko yan yana manzaralı selfie yapacekken Kaidonun bu yaşlı bunağa tekmeyi koyup adadan aşşağı atmasını heycanla bekliyoruz

Zoro Kiku'nun kolunu görünce yukarda işlerin iyiye gitmediği hızlıca kavrar. Uzun zamandır beklenen patlamayı yaparak. Olaylara acil müdahale ederek, art niyetli şahıslarada ciddi bir şekilde haddini bildirerek Zurnacı Apo'yu zortlatır, Queen'in zehir saçan bazukasına kılıcının tersiyle gönderdiği şok dalgasıyla patlatır, panzehiri alıp çoppiye vererek yaşlı ve hastaların umudu olmuş, genç kızların kalbini çalmış, fanlarının on yıllık hasretine kıvılcım çakmış. Savaş ateşini ciddiyet ve hürriyet aşkıyla harlamış. Gözlerini ufka diken, çıtayı çatıya Kaido çıkaran Korsan avcısı Roronoa

Tatar Ramazan gibi ; "Burda oyun mu oynuyoruz leyn yonko balonunu patlatmaya geldim"diyerek meydan okumuş sesi çağar ötesine kadar yankılanmış adeta..

Bir yandan da "Geç kaldın ulan Zoro" diye hayıflanırken mel mel gezen anka kuşunun sesini duymuş.

Marco: Yardım ediverem mi gençlee..

Zoro: Abi beni son durakta bırakıver acil işim var hemi..

Marco: Atla bakalım yeğen sende Wano sonu amiral ışığı var.

Tam çatıya uçarken Kingu Reis, Hoop Bilader!!! deyip depiği yapıştırır...devamı haftaya...

O sırada yer sarsılır Brooku, en büyük Zoro fanlarının hislerine fahri tercümanlık yaparak, Zoro'nun hakisinin depreme yol açtığını düşünür. Yiğidim sende Fatihin Hakisi mi var diye düşünürken.( Yakışır tabi zoro abimize)
olay anlaşılır.

Kaido kınlarla olan meselesini sopa kullanarak halletmiş. Boş duracama proje ödevimi bitiriverem gaari demiş. Oni Adasını kırılmasın deyü bulutlara sarıp sarmalamış Çiçek Başkentine doğru uçuşa geçmiş (hayvan herif ada taşımakta nedir. İnsan evladı mısın sen hıım)
"Kaos başlasın" diyerek çılgın projesine start vermiş.

(Bu esnada Koca Ana Korsanları şeladen yukarı tırmanır. Kendi aralarında inşallah bu sefer bir aksilik olmaz deyip teyyakkuz halinde etrafa bakınırken gördükleri karşısında herkesin ağzı gözü kayar. Yok artık...Üzerlerine doğru uçan bir ada gelmektedir...)

Saçmaydı ya Zoro'nun öfkelenip Apoo'yu kesmesi pfff, Kiku'nun kolunu görmüş de... Cool bir saldırı çizmiş güzel de çok havada kalan bir olaydı duygu anlamında, hiç geçmedi o duygu bu tarafa. Oda niye girdim ki bu zehir-panzehir hikayesine demiş anlaşılan kendi kendine ki çok gereksiz ve sıkıcıydı zaten. Oda eskisi gibi değil, çok dağınık, sıkılmış... Sadece Sanji'yle eğlenmekten sıkılmıyor anlaşılan. Neyse, umarım Apoo reis hemen kalkıp zurnalamaya devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık