Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir süredir ortada yok Who's Who bu yüzden Sanji ile karşılaşabilir. Ancak umarım o değildir. Queen'in Komurasaki takıntısını biliyoruz onun dışında da Sanji gibi bir sapıklığı vardır belki. Ya da Sanji'nin zaafını öğrendiyse tuzak kurmuştur. Gönül ister ki Queen olsun.

Meydan okuması onlar kadar güçlü olduğunu kanıtlamaz. Keza Franky de tayfadaki en güçlü beşinci kişidir büyük ihtimal.
Franky tayfadaki 5 kişı olabilir. Ama sasaki ve who's who diğer f6 üyelerin den ayrı tutuldu bu ikisi muhtemelen f6 daki en güclü ikili franky'nin page one bile yenmesi söz konusu değil bana göre.
Nedenleri:
Haki bılmiyo
Fiziksel güc
Hız
Artık akla ne gelirse hic birinde üstünlüğü yok yenmsei sacma olur.

Franky tayfadaki 5 kişı olabilir. Ama sasaki ve who's who diğer f6 üyelerin den ayrı tutuldu bu ikisi muhtemelen f6 daki en güclü ikili franky'nin page one bile yenmesi söz konusu değil bana göre.
Nedenleri:
Haki bılmiyo
Fiziksel güc
Hız
Katılıyorum. Sanji ve Zoro'da en güçlü ilk iki yıkımcıyı alacak seviyede değil bence

Ama Tarafların dengesizliği artı komutan ayarı adam konusunda bizim tarafın üstünlüğü kaido tarafından yok edilmesi. Sanki herkes kalibresinin üstünde olan adamları indirecek fikrini doğurdu bana

Katılıyorum. Sanji ve Zoro'da en güçlü ilk iki yıkımcıyı alacak seviyede değil bence
Onlara boşuna monster trio demiyolar tayfadaki diğer üyelerden seviye olarak cok gückü oldukları icin aldılar bu adı.
Tayfanın geri kalanının aksine sanji ve zoro da yukarda saydığım eksilerin hic biri yok ama burdaki sorun zoro ve sanji king ve queen ile dövşürse f6'yı kim indirecek tek mantıklı yol yakuza liderlerinin bizimkilere yardım etmesi gibi gözüküyo.

Nedenleri:
Haki bılmiyo
Fiziksel güc
Hız
Tayfadan biri alacaksa bu Franky olabilir. Haki de açabilir bu savaş esnasında. Güç olarak da kairosaki ile bir şey yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık