Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1000.bölüm perdenin sonu olabilir ya da 999.bölüm perde sonu olur.1000.bölümde dünyadaki olaylar gösterilir.Aradan 8,9 gün falan geçmiş olması lazım çoğu şeyi görürüz.

1000. Bölüm Ya Novalar Kaidoya beraber kafa atacak ya da Vegapunkı göreceğiz. Reverie'de açığa kavuşmamış olaylar da sonuçlanabilir.

Katakuri, Yamato karşılaştırması için de şunu söyleyeyim. Hemen hemen her karakteri sağ kol/Amiral seviyesine koymamak lazım o seviyedeki adamlar çok üst düzey sonuçta.

Katakurideki gözlem. Ne şuan gösterilen 3 imparatorda ne de 3 amiralde var. Sağ kollar çok über adamlar. Marco'daki savunma Beyazsakalda yok. Tabi Beyazsakalın saldırı gücü Marcoyu incitir. Ama Sağ kollar serinin en üst karakterlerini bazı yönleriyle sollayabilecek kalibredeler. Katada ileri gözlem çıktı. Kingde de muhtemelen ileri silahlanma görürüz.

Killer'ın Kaido için "dünyanın en güçlü korsanı" demesi bir şeyi değiştirir mi yoksa kaale alınmaz mı?

Bu arada saçma sapan teorilerde mi yoksa at fava bekle teorilerinde mi görmüştüm hatırlamıyorum ama son sayfada Black Maria'nın gücü sanki hipnotize etmekle alakalı gibi geldi.

"Bu kadarını yapabiliriz" diyen maria gibi geldi bana :/

Killer'ın Kaido için "dünyanın en güçlü korsanı" demesi bir şeyi değiştirir mi yoksa kaale alınmaz mı?
Mangakanın en yüksek ödülü Kaidoya vermesi. "Yaşayan en güçlü canlı" lakabına sahip olması. Üzerine Killer'ın en güçlü korsan demesi zaten doğrulanmış bir şeyi tekrar dillendirmekten başka bir şey değil. Beyazsakal en güçlüydü bu diyarlardan göçünce en güçlü Kaido oldu hikaye basit. Tabi bunun üzerine en güjjllüü şenksss bir kere demek sadece fanlık olur. Gözümüze sokuyor işte mangaka gerçeği. Ha Kaido indikten sonra ilerleyen süreçte Teach ile beraber Kaidoyu sollarlar orası başka hikaye..

Mangakanın en yüksek ödülü Kaidoya vermesi. "Yaşayan en güçlü canlı" lakabına sahip olması. Üzerine Killer'ın en güçlü korsan demesi zaten doğrulanmış bir şeyi tekrar dillendirmekten başka bir şey değil. Beyazsakal en güçlüydü bu diyarlardan göçünce en güçlü Kaido oldu hikaye basit. Tabi bunun üzerine en güjjllüü şenksss bir kere demek sadece fanlık olur. Gözümüze sokuyor işte mangaka gerçeği. Ha Kaido indikten sonra ilerleyen süreçte Teach ile beraber Kaidoyu sollarlar orası başka hikaye..
Aslında bunu sormamın sebebi bu çeviride bir sorun var diye hatırlıyorum. Tartışması da dönmüştü hatta bu çeviriyle alakalı.

"For land, sea, and the sky... Among ALL the living things that crawl, swim, and fly THIS EARTH; This pirate is known as the strongest living creature "
Burda yaratık diye geçiyor çünkü.

Birde ödül güç konusunda tam bir etken olmadığı için "en güclü yonkou" sorusu biraz muallakta kalıyor gibi geldi.

Son düzenleme:
Aslında bunu sormamın sebebi bu çeviride bir sorun var diye hatırlıyorum. Tartışması da dönmüştü hatta bu çeviriyle alakalı.

Burda yaratık diye geçiyor çünkü.
Sadece yaratık olarak kullanılmıyor, varlık anlamına da geliyor. ''Among ALL the living things'' yazıyor. Yaşayan tüm canlıları kapsadığı için varlık demek daha doğru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık